fbpx

Būreliai, stovyklos

Būreliai

Mokiniams siūlome platų būrelių pasirinkimą. Šiais mokslo metais po pamokų kviečiame lankyti oratorystės ir teatro studijos užsiėmimus su profesionalia aktore Asta Baukute, fechtavimosi klubą su olimpiniu vicečempionu, penkiakovininku Edvinu Krungolcu, vaikai savo talentus atskleis Šiaurės licėjaus kino akademijoje, Komiksų kūrėjų mokykloje, Karjeros, verslumo ir lyderystės klube, šiaurę pažins besimokydami norvegų kalbos ir kultūros būrelyje.

Taip pat vyks mūsų mokinių jau pamėgti robotikos, krepšinio, šachmatų, šokių ir futbolo būreliai.

Daugiau informacijos apie būrelius Vilniuje suteiks neformaliojo švietimo koordinatorė Karolina tel. +370 661 621 04, o Kaune – tel. +370 612 540 48 arba el. p. [email protected]

Vasario 13-15 d. kviečiame į patyriminę verslumo skatinimo ir finansinio raštingumo dienos stovyklą. Vasario 16-17 d. stovykla nevyks.

Jaunieji verslininkai stovyklos metu turės galimybę sukurti savo svajonių produktą, jo reklamą bei jį parduoti pačių organizuotoje mugėje. Stovykloje vaikų lauks edukacija pinigų muziejuje, finansinio raštingumo užsiėmimai, ekonomikos pradmenys ir, žinoma, kiti smagūs užsiėmimai.

Kada? Stovykla vyks vasario 13-15 d. nuo 8.00 iki 17.30 val. (vasario 16 d. ir 17 d. stovykla nevyks)

Kur? Šiaurės licėjaus patalpose.

Kokio amžiaus vaikams? 0-4 kl.

Kokia kaina? 3 dienų stovyklos kaina – 110 Eur (be maitinimo)

Registracija aktyvi iki sausio 26 d. 

VIlniaus būreliai

Kauno būreliai

    Add a header to begin generating the table of contents