fbpx

Būreliai, stovyklos

Būreliai

Mokiniams siūlome platų būrelių pasirinkimą. Šiais mokslo metais po pamokų kviečiame lankyti oratorystės ir teatro studijos užsiėmimus su profesionalia aktore Asta Baukute, fechtavimosi klubą su olimpiniu vicečempionu, penkiakovininku Edvinu Krungolcu, vaikai savo talentus atskleis Šiaurės licėjaus kino akademijoje, Komiksų kūrėjų mokykloje, Karjeros, verslumo ir lyderystės klube, šiaurę pažins besimokydami norvegų kalbos ir kultūros būrelyje.

Taip pat vyks mūsų mokinių jau pamėgti robotikos, krepšinio, šachmatų, šokių ir futbolo būreliai.

Daugiau informacijos apie būrelius Vilniuje suteiks neformaliojo švietimo koordinatorė Karolina tel. +370 661 621 04arba el. p. [email protected].

Balandžio 11-14 d. kviečiame į patyriminę tvarumo dienos stovyklą. Balandžio 10 d. stovykla nevyks.

Tvarumo dienos stovykoje temas apie tvarų gyvenimo būdą ir ekologiją gvildensime smagiai ir žaismingai. Stovykloje vaikai bus supažindinami su gamtos ištekliais ir jų atsakingu vartojimu. Atlikdami kūrybines užduotis, sužinosime, kaip prikelti daiktus naujam gyvenimui, kur dingsta plastikas, kodėl svarbu taupyti vandenį ir elektrą. Dienos stovyklos metu vaikai užsiaugins savo augalėlių, išmoks pasigaminti natūralų muilą, naminį plastiliną, žais sportinius ir kūrybinius žaidimus, dalyvaus edukacijose.

Kada? Balandžio 11-14 d. nuo 8.00 iki 17.30 val. (penktadienį iki 17.00 val.)

Kur? Šiaurės licėjaus patalpose.

Kokio amžiaus vaikams? 0-4 kl.  

Kokia kaina? 4 dienų stovyklos kaina – 130 Eur (be maitinimo)

Registracija aktyvi iki kovo 24 d. 

būreliai VILNIUJE

    Add a header to begin generating the table of contents