fbpx

Vaikų pasirodymai sausio 11 d.

Vaikai jau ruošiasi pasirodymui, kuris vyks po mokinių atostogų – sausio 11 d., Šokio teatre, T. Kosciuškos g. 11.

Renginys vyks trimis srautais:

  • 0-1 kl. 15 val.
  • 2-4 kl. 17 val.
  • 5-10 kl. 19 val.

Siunčiame registracijos formą. Užpildę šią formą, jūs sutinkate, kad prie ugdymo sąskaitos bus pridėta 15 Eur suma už bilietą, kurį pasiimsite renginio dieną, prie registracijos staliuko Šokio teatre. Bilietas galios visą dieną. Jeigu turite skirtingo amžiaus vaikų ir dalyvauti planuojate keliuose srautuose, registruotis užtenkta tik vieną kartą. Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienas tėvas registruojasi atskirai.

DUK

Kur statyti automobilį? Informuojame, kad stovėjimo vietų prie Šokio Teatro yra nedaug, todėl kviečiame supalnuoti patogų automobilio statymą kitose aikštelėse ar pasirinkti kitą atvykimo būdą.

Ar reikia pirkti bilietą mokiniui? Mokiniams, kurie mokosi Šiaurės licėjuje, pirkti bilieto nereikia.

Ar reikia pirkti bilietą vaikui, kuris nesimoko Šiaurės licėjuje? Bilietas perkamas kiekvienam, kuris užima kėdę (jeigu vaikas, pavyzdžiui, sėdės ant kelių), bilieto pirkti nereikia.

Jeigu negalėsiu dalyvauti renginyje, ar pinigai bus grąžinami? Pinigai už užsisakytą bilietą nebus grąžinami.

Ką vaikai turi turėti renginio metu? Tėvelių prašome pasirūpinti mokinių pasirodymo apranga. Apie aprangą informaciją turėjote gauti iš klasės mokytojo arba kuratoriaus.

Kada bus generalinė repeticija? Sausio 10 d. vyks generalinė repeticija Šokio teatre. Apie tai informuosime atskiru laišku.

    Add a header to begin generating the table of contents