fbpx

Premjera įvyko: džiaugiamės nuostabiu vaikų pasirodymu

Įvyko ilgai lauktas, repetuotas ir didelio visų įsitraukimo pareikalavęs renginys. Esame be galo dėkingi bendruomenei, kuri prisidėjo, kad renginys būtų įgyvendintas.

Visi dar gyvename renginio emocijomis, galvoje girdime skambančias dainas, mintyse regime drąsiai į sceną žengusius vaikus. Labai didžiuojamės mokiniais, kurie savo pasitikėjimu, nuoširdumu ir įdėtu begaliniu darbu padarė renginį įspūdingu. Tikime, kad kiekvienas išsinešė tiek iš pasiruošimo, tiek iš pasirodymo daug vertingų pamokų.

Vaikams tai ne tik renginys, bet ir meninių, kultūrinių, komunikavimo, atsakomybės, pasitikėjimo savimi įgūdžių formavimas:

  • Pasirodyti didžiojoje scenoje prieš žiūrovus reikalauja drąsos ir pasitikėjimo savimi. Vaikai išmoko įveikti savo baimes, pasidžiaugti pergalėmis, nes kai kam tai buvo pirmas kartas, išlipti iš savo komforto zonos ir suprasti, kad jie gali padaryti daugiau nei patys galvoja.
  • Tokio masto pasirodymas moko vaikus ir bendradarbiavimo. Vaikai čia turi girdėti mokytojus, režisierius, matyti draugus. Repeticijų metu jie mokėsi klausytis kitų nuomonių, dalintis savo idėjomis ir bendradarbiauti kuriant vieningą pasirodymą. O šie įgūdžiai yra naudingi ne tik meno kontekste, bet ir kasdieniniame gyvenime.
  • Priklausomai nuo rolės ir užduočių, vaikai suprato atsakomybės svarbą. Jie mokėsi laikytis scenarijaus, atlikti savo pareigas ir dirbti kaip komanda, kuri turi pasiekti bendrą tikslą – paruošti įsimintiną reginį.

Taip pat didelis ir nepamirštamas indėlis yra mokytojų ir režisierių, kurie atliko esminį vaidmenį formuodami šį nepaprastą renginį ir neįkainojamą vaikų patirtį. Jų darbas yra ne tik ugdyti techninius vaikų įgūdžius ar kaip teisingai atlikti savo vaidmenį, bet ir skatinti jų kūrybiškumą bei gebėjimą bendradarbiauti, jausti draugus, suprasti ir išjausti savo vaidmenį.

Šio renginio metu vaikai galėjo atrasti savo stipriąsias puses, o bendruomenė pasidžiaugti įspūdingu pasirodymų. Dar kartą dėkojame visiems! 

Dalinamės renginio akimirkomis:

    Add a header to begin generating the table of contents