fbpx

Pavasario mugė jau rytoj

Jau šį penktadienį, kovo 29 d., paskutinę dieną prieš atostogas, vyks Pavasario mugė. 

Mugės metu vaikai turės galimybę prekiauti savos gamybos kepiniais, rankdarbiais, atrakcijomis, perskaitytomis knygomis, išaugtais rūbais ir žaislais. 

Pradžia – 12.30 val. Planuojame, kad renginys truks iki dviejų valandų. Mugė vyks lauke, sporto aikštyne. Surinktas lėšas mokiniai galės skirti Neišnešiotukams.

Tėveliai taip pat kviečiami ir laukiami Pavasario mugėje!

Patys mažiausi nori ištarti patį didžiausią AČIŪ!

Lietuvoje kiekvieną dieną anksčiau laiko gimsta 3-4 kūdikiai, o per metus apie 1200 mažylių. Pasaulį jie išvysta tokie maži, kad gali tilpti delne, jiems būtina mūsų visų pagalba.

Neišnešiotų naujagimių tėvų asociacija „Neišnešiotukas“– vienintelė bendruomenės organizacija Lietuvoje, kuri atstovauja pačių mažiausiųjų šeimas visoje šalyje ir 5 didžiausių miestų ligoninėse kur gimsta šie mažyliai.

Asociacijos tikslas – visapusiška pagalba ir parama neišnešiotukams bei jų šeimoms. Mes padedame mažyliams išgyventi, augti ir vystytis, o šeimoms neprarasti vilties ir ugdyti talentus. Jūs galite prisidėti prie gyvybiškai svarbios medicininės įrangos ir priemonių įsigijimo, psichologinės bei informacinės pagalbos šeimoms, padėti užtikrinti paramą daiktais ir kitą svarbų palaikymą.

    Add a header to begin generating the table of contents