fbpx

Pagrindinis apie vaiką informacijos kanalas – TAMO dienynas

Kviečiame tėvelius, kas to dar nepadarė, prisijungti prie TAMO dienyno. Dienyne rasite aktualią informaciją apie dienos, savaitės veiklas, mokytojų komentarus apie tai, kaip vaikui sekasi. Sužinosite, ko vaikai mokėsi per pamokas, rasite mokytojo įkeltą veklų medžiagą ir užduotis sirgusiems vaikams arba norintiems papildomai savarankiškai tobulėti.

Prie Tamo sistemos gali prisijungti mokiniai gavę asmeninį raktą. Tai raktas kuris kiekvienam vaikui sugeneruojamas mokyklos Tamo administratoriaus. (Žr. Tamo vaikų prisijungimas).

Mano Tamo prisijungimas taip pat suteikiamas tėvams, tačiau jų prisijungimui reikalingas atskiras raktas (vaiko identifikatorius-raktas).

Primename, kokiais sklaidos kanalais tėvai gauną informaciją

1. Vidinė prieiga tėveliams siaureslicejus.lt

Puslapio siaureslicejus.lt vidinė prieiga tik mokyklos bendruomenei, kurioje rasite naujausią informaciją apie mokyklos veiklas, ugdymo, neformaliojo švietimo, renginių, konkursų, projektų ir sveikatos naujienas.

2. El. laiškai ir skambučiai

Skirti skubioms ir svarbioms naujienoms. Elektroniniai laiškai taip pat siunčiami kaip naujienų iš vidinės prieigos tėveliams anonsai.

4. Klasės grupės „Facebook“

Mokslo metų pradžioje kiekvienos klasės mokytojai naujus ir esamus tėvelius prijungia į jų vaiko klasės feisbuko grupę, kurioje bent kartą per savaitę tėvams bus pateikiamos nuotraukos ir trumpi aprašymai iš klasės veiklų. Klasių feisbuko grupės uždaros.  

5. Socialiniai tinklai

Tėvelius kviečiame Šiaurės licėjų sekti FacebookInstagramLinkedIn ir Tik Tok.

    Add a header to begin generating the table of contents