fbpx

Minėjimai, svečiai

ĮSIKŪNYK Į PERSONAŽĄ!

Pirmadienį mokyklos koridoriuose buvo galima sutikti Merę Popins, Harį Poterį, Pepę Ilgakojinę, princeses, Karlsoną, klounus, burtininkus, fėjas ir kitus knygų ar filmų herojus.

O persirengę buvo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai bei administracijos darbuotojai. Taip paminėjome Pasaulinę kultūros dieną.

Trys originaliausiai apsirengusieji buvo apdovanoti knygomis.

Dėkojame visiems apsirengusiems, buvo įdomu ir smagu pamatyti, kokius personažus pasirinko ir kaip sugalvojo juos įkūnyti.

„MOKSLO SRIUBA“ LAIDOS VEDĖJAS IGNAS

Su mokiniais susitikti atvyko Ignas Kančys „Mokslo sriuba“ laidos vedėjas. Ignas su mokiniais dalinosi laidos kūrimo paslaptimis ir įspūdingiausiomis vietomis, kuriose teko lankytis kuriant „Mokslo sriubos“ reportažus.

Po įtraukiančio pasakojimo, vaikai nepraleido progos užduoti daugybės klausimų.

Svečiuose Robotikos akademija

Robotai – ateitis jau dabar. Labai sparčiai tobulėjančios technologijos, kurios palengvina ne tik buitį, bet ir mokymąsi, ragina mus visus jas dar labiau prisijaukinti, suprasti. Jau dabar roboto rankos gydo, kuria, padeda, gamina ir pan.

Susipažinimą su robotais, dirbtiniu intelektu, jų programavimu šiauriečiams padarė Robotikos akademijos atstovai. Jie pravedė edukacinį, interaktyvų, įtraukiantį užsiėmimą visiems pradinių klasių mokiniams. Vaikus labiausiai sužavėjo augintinis, kurio nereikia vedžioti.

Nuo kitų mokslo metų, bendradarbiaudami su Robotikos akademija, kviesime prisijungti į robotikos būrelį, kuriame mokysis įvairiausių subtilybių.

    Add a header to begin generating the table of contents