fbpx

Gera daryti gera: vaikai džiaugiasi labdaringa muge

Jau antrus metus Šiaurės licėjuje organizuojame labdaringą kalėdinę mugę. Šį kartą mokiniai, tėvai ir mokyklos darbuotojai, savo lėšas galėjo skirti organizacijai Raudonos nosys gydytojai klounai.

0-10 kl. mokiniai mugės metu prekiavo savo gamybos papuošalais, paveikslais, atvirukais, kalėdiniais žaisliukais, žvakėmis, advento vainikais ir pan. Taip pat renginio metu dalyviai galėjo įsigyti namuose gamintų skanėstų: meduolių, sausainių, keksiukų, bandelių, šokoladų ir kt. Mugės metu neapsieita ir be loterijų, žaidimų bei vienos klasės atidarytos kavinės. Joje visi norintys galėjo prisėsti prie staliuko ir iš meniu užsisakyti blynų, sumuštinių, karštos kakavos, kisieliaus. Džiaugiamės vaikų kūrybiškomis idėjomis, draugiškumu, pagalba kitam.

Raudonos nosys klounai gydytojai

Per savo veiklos metus organizacija aplankė jau daugiau nei 165 tūkstančius vaikų. Aktoriai klounai lankydami mažuosius pacientus per humorą tampa emocine atrama, padedančia išjausti ir paleisti gydymo metu patiriamas neigiamas emocijas – liūdesį, baimę, nerimą ir bent akimirkai mažuosius sugrąžina į nerūpestingą vaikystę.

Klounai neištrina ligos ir patiriamo skausmo. Nepanaikina visų baimių. Klounai padeda su šiais pojūčiais išbūti. Kai dėmesys nukrypsta į buvimą drauge, kuriamą istoriją, neigiamos emocijos sumažėja ir užleidžia vietą šypsenoms. 

Mugės metu buvo surinkti ir paaukoti 2785 eurai. Dėkojame už jūsų gerumą!

    Add a header to begin generating the table of contents