fbpx

Generalinė repeticija: sausio 10 d.

Sausio 10 d., Šokio teatre, T. Kosciuškos g. 11 vyks generalinė Šiaurės licėjaus moksleivių pasirodymo repeticija.

0-1 kl. mokiniai renkasi mokykloje.

8.30 val. klasių mokytojai su vaikais iškeliauja į Šokio teatrą. Prašome tėvelių atvežti mokinius laiku. 0-1 kl. mokinių repeticija Šokio teatre prasidės 9.00 val. ir truks iki 11.00 val. Tėvų prašome vaikams paruošti užkandžių dėžutes. Po repeticijos mokiniai su klasių mokytojais keliaus į mokyklą. Grįžus į klases, ugdymo diena, pietūs ir būreliai vyks kaip įprasta. Prašome, kad šią dieną vaikai turėtų atsinešę vaidinimo aprangas, būtų pasiruošę repeticijai.

2-4 kl. mokiniai renkasi mokykloje.

Ugdymo diena iki pietų vyks kaip įprasta. Po pietų, apie 13.30 val., mokiniai su klasių mokytojais iškeliauja repetuoti į Šokio teatrą. Jų repeticija prasidės 14.00 val. ir truks iki 16.00 val. Po repeticijos mokiniai su klasių mokytojas keliaus atgal į mokyklą. Grįžus į klases, ugdymo diena ir būreliai vyks kaip įprasta. Prašome, kad šią dieną vaikai turėtų atsinešę vaidinimo aprangas, būtų pasiruošę repeticijai.

5-10 kl. mokiniai renkasi mokykloje.

Ugdymo diena iki 11.00 val. vyks kaip įprasta. Pietūs bus paruošti nuo 10.15 val. Kas norės, turės galimybę pavalgyti mokykloje prieš repeticiją. Apie 11.00 val. pagrindinės mokyklos moksleiviai kartu su klasių kuratoriais iškeliauja repetuoti į Šokio teatrą. Mokinių repeticija prasidės 11.30 val. ir truks iki 13.30 val. Po repeticijos mokiniai su mokytojais ir kuratoriais keliaus atgal į mokyklą. Prašome, kad šią dieną vaikai turėtų atsinešę vaidinimo aprangas, būtų pasiruošę repeticijai.

Sausio 11 d. visi mokiniai į mokyklą renkasi įprastu metu, 8.30 val.

Visi mokyklos mokiniai į Šokio teatrą keliaus su savo klasių mokytojais ir kuratoriais. Po pamokų 5-10 kl. mokiniai liks repetuoti mokykloje. Šią dieną būreliai nevyks.

Po pasirodymo mokiniai su tėvais keliauja namo.

Informacija 0-4 kl. tėvams: Jei po renginio neturite galimybės pasiimti vaiko iš Šokio teatro, prašome informuoti savo klasės mokytoją. Po renginio mokytojai palydės jūsų vaikus atgal iki mokyklos ir lauksime tėvelių iki 18.30 val.

Užsiregistravusių tėvelių laukiame Šokio teatre, T. Kosciuškos g. 11. Mokinių pasirodymai vyks trimis srautais:

 • 0-1 kl. 15 val.
 • 2-4 kl. 17 val.
 • 5-10 kl. 19 val.

Informuojame, kad stovėjimo vietų prie Šokio Teatro yra nedaug, todėl kviečiame supalnuoti patogų automobilio statymą kitose aikštelėse ar pasirinkti kitą atvykimo būdą.

Dalinamės, kur būtų galima statyti automobilį:

 1. Antakalnio g. 1
 2. Olimpiečių g. 17
 3. Žirmūnų g. 2 (Minsko „IKI“)
 4. Olandų g.
 5. Olimpiečių g. 3
 6. T. Kosciuškos g. 1a

BILIETAI TĖVAMS

  Add a header to begin generating the table of contents