fbpx

„Friends“ mokymai tėvams

Lapkričio 22 d., 17.30 val., kviečiame mamas ir tėčius į nuotolinius „Friends“ mokymus.

Trukmė: 2 val.

Turinys: Mokymų metu analizuosime įvairias bendravimo tarp vaikų apraiškas ir aiškinsimės, kuo skiriasi žeminantis elgesys nuo konflikto, pajuokavimo ar vaikų „nedraugavimo“. Aptarsime žeminančio elgesio, patyčių formas, vaikų vaidmenis vykstant patyčioms mokykloje ar kitoje fizinėje erdvėje. Taip pat gilinsimės, kokie ženklai gali byloti apie vaikų patiriamas patyčias, kada ir kaip suaugusiems reikia sureaguoti, jei vaikas jas stebi, patiria ar inicijuoja, bei kaip bendradarbiauti su mokykla, sprendžiant patyčių atvejus.

Ugdomos kompetencijos: Po mokymų tėvai turės daugiau žinių, kaip atskirti konfliktą, pajuokavimą ir patyčias bei kaip reaguoti, sužinojus, kad vaikas patiria, stebi ar pats inicijuoja patyčias.

Mokymus veda: Vaikų linijos specialistai.

„Friends“ – viena geriausiai žinomų patyčių prevencijos programų Skandinavijos šalyse. Jos tikslas – suteikti įgūdžių ir priemonių mažinti patyčių ir kitokio žeminančio elgesio apraiškas ugdymo įstaigoje. Programa bus diegiama remiantis geriausia Švedijos specialistų, dirbančių patyčių prevencijos srityje, patirtimi ir praktika.

    Add a header to begin generating the table of contents