fbpx

Fenomenų tyrinėjimo konferencija 2024: kovo 7 d.

Artėja dar vienas didelis renginys – Šiaurės licėjaus Fenomenų konferencija 2024 . Kviečiame visus pasižymėti datą: kovo 7 d.

Vaikai, kartu su mokytojų komanda, jau ruošia pristatymus, gvildena temas, kelia klausimus ir ieško atsakymų, kuriuos galėtų pristatyti Lietuvos parodų ir kongresų rūmuose „LITEXPO“.

Daugiau detalių, apie tikslų laiką ir kitą aktualią informaciją, pasidalinsime vėliau, atskiru pranešimu.

KAS YRA FENOMENŲ TYRINĖJIMAS?

Šiaurės licėjus – pirmoji Lietuvos mokykla, pritaikiusi ugdymą, grįstą fenomenų tyrinėjimu (PhenoBL).

Fenomenų tyrinėjimu grįstas ugdymas (angl. phenomenon based learning) yra suomiška mokymo praktika, kai mokiniams suteikiama erdvė ir sąlygos patiems kelti probleminius klausimus ir praktinio pažinimo būdu ieškoti sprendimų.

 

KAS VYKO FENOMENŲ TYRINĖJIMO PHENOBL KONFERENCIJOJE 2023

Susipažinti su Šiaurės licėjaus sėkmės istorija, pamatyti, kokios emocinės gerovės ir mokymosi rezultatų dermės pasiekiama vadovaujantis šiaurietiška ugdymo metodika buvo galima Šiaurės licėjaus mokinių Fenomenų tyrinėjimo (PhenoBL) konferencijoje 2023, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Konferencijoje mokiniai ruošė reprezentacinius stendus ir juose pristatė po vieną labiausiai pasisekusį savo klasės tyrinėtą fenomeną. Iš viso pristatyti 35 mokinių ruošti stendai. Beveik 40 mokytojų iš visos Lietuvos turėjo galimybę sudalyvauti edukaciniame seminare „Fenomenų tyrinėjimais grįstas ugdymas: kaip taikyti mokykloje?“ 

    Add a header to begin generating the table of contents