fbpx

Dviračių klasė: dviračių ABC, dviratininko pažymėjimas

Esame šiauriečiai, todėl skatiname judėjimą, žygius, sveiką gyvenimo būdą, o dabar ir važiavimą dviračiais. Tad mažais žingsneliais startuojame su DVIRAČIŲ KLASĖS idėja.

Mokykloje nuo rudens atsiras dviračių klasė, kalbamės su savivaldybe apie dviračių saugyklos atsiradimą, kuri planuojama įrengti šalia mūsų mokyklos, domimės įdomiais, saugiais dviračių takais.

Ieškome aktyvių dviratininkų, kurie galėtų įkvėpti ir motyvuoti mokinius, pamokyti praktinių naudingų įgūdžių. Jei pažįstate tokių arba patys tokie esate, kviečiame dalintis savo gerąja patirtimi.

Dviračių ABC

Taip pat svarbu visus mokinius supažindinti ir su važiavimo dviračiais ABC, reguliuojamomis ir nereguliuojamomis sankryžomis, dviračių eismo kultūra, dviračių vairuotojų signalais, važiavimo trasomis, dviratininkų teisėmis ir pareigomis.

Šias bazines žinias 3-10 kl. mokiniai galės įgyti visai šalia mokyklos esančiame Vilniaus saugaus miesto centre, A. Juozapavičiaus g. 7.

  • Edukacijos trukmė – 45 min. 
  • Edukacijos kaina vaikui – 2 Eur. Ši suma bus pridėta prie sąskaitos už ugdymą.

Dviratininko pažymėjimas

Kviečiame 5-10 kl. norinčius mokinius išklausyti saugaus važiavimo dviračiu ir elektrine mikrojudumo priemone mokymo kurso programą ir gauti pažymėjimą. 

Mokymo programos kaina asmeniui – 15 Eur.

Mokiniams, išklausiusiems kursą, bus išduotas pažymėjimas, kuriuo leidžiama važiuoti:

  • dviračiu važiuojamąja kelio dalimi ne jaunesniems kaip 12 metų asmenims;
  • elektrine mikrojudumo priemone važiuojamąja kelio dalimi, dviračių justomis, dviračių takais, kelkraščiu, gyvenamojoje zonoje ne jaunesniems kaip 14 metų asmenims.

Mokymus organizuosime visiems užsiregistravusiems.

    Add a header to begin generating the table of contents