fbpx

Video klipų konkursas mokiniams „Kaip saugoti save internete?“

Maždaug kas trečias interneto naudotojas yra vaikas. Internetu per skirtingus įrenginius pradeda naudotis vis ankstyvesnio amžiaus vaikai ir jame dažniausiai naršo be suaugusiųjų priežiūros. Todėl labai svarbu užtikrinti vaikų saugumą virtualioje erdvėje.

Nors internetas suteikia daug mokymosi, bendravimo, kūrybos ir pramogų galimybių, jis taip pat kelia tam tikrą pavojų pažeidžiamiems vartotojams, pavyzdžiui, vaikams. Vaikai gali susidurti su žalingu turiniu ir elgesiu internete, pvz., priekabiavimu elektroninėje erdvėje, seksualiniu priekabiavimu, pornografija, smurtu ar savęs žalojimu.

Artėjančios saugaus interneto savaitės proga kviečiame mokinius kurti trumpus prevencinius video klipus tema „Kaip saugoti save internete?“.

Filmukuose mokinius skatiname atvaizduoti, su kokiais pavojais susiduriama internete ir kaip jų išvengti: saugoti savo duomenis, susikurti stiprius slaptažodžius, nesidalinti asmenine informacija ir kt.

1-2 min video klipų iki vasario 24 d. laukiame čia: https://form.typeform.com/to/b9cD4Fzx

Daugiau informacijos apie konkursą suteiks neformaliojo ugdymo centro koordinatorė Karolina el. p. [email protected] arba tel. 866162104.

    Add a header to begin generating the table of contents