fbpx

Kauno pradinukų psichologė Rūta

Kauno Šiaurės licėjus džiaugiasi nauja mokinių psichologe. Čia rasite trumpą jos pristatymą. Psichologė Rūta mokyklose vaikus ir tėvus konsultuoja beveik visą savo karjerą, jau 20 metų, o prie mūsų prisijungė nuo šio rugsėjo.  

Ji Vilniaus universitete baigė psichologijos bakalaurą, vėliau Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete pabaigė dar vienas bakalauro studijas, o Vytauto Didžiojo universitete įgijo mokyklos psichologijos magistro laipsnį. Be to, šiuo metu psichologė mokosi Kauno Geštalto studijų centre, kur pasirinko individualios geštalto terapijos mokymo programą.

Rūtai taip pat artima meno terapija — psichologė yra baigusi pedagoginę muzikos mokyklą, veda meno terapijos užsiėmimus emocinei sveikatai stiprinti ir privačiai konsultuoja meno terapijos studijoje ,,Laikas pokyčiui“.

Rūta pati veda paskaitas, diskusijas, praktinius užsiėmimus, skirtus kolegoms pedagogams, tėvams ir moksleiviams. Šiuo metu ji dirba ir Kauno Šiaurės licėjuje, ir psichologinės paramos ir konsultavimo centro šeimų konsultante bei meno terapeute.

Jos pomėgių laukas platus: psichologė  neįsivaizduoja laisvalaikio be knygų, kelionių, o geriausiai pailsi rūpindamasi augalais ir laiką leisdama artimųjų rate.  

    Add a header to begin generating the table of contents