fbpx

Granola su chia sėklomis, daržovės ir humusas: mokyklos kavinėje — naujas sveikų užkandžių meniu

Atsižvelgus į Tėvų tarybos pasiūlymus, nuo šios savaitės mokyklos kavinėje „Sigmutė“ galima įsigyti tik sveikų užkandžių iš daržovių ir vaisių. Bendradarbiaujant su mokyklos administracija, sudarytas naujas užkandžių asortimentas ir meniu, kuriame pateikiame vienuolika skirtingų pasirinkimų su sudėtimis.

Rūpinamės Šiaurės licėjaus mokinių sveika mityba: meniu nuo šiol naudojami tik ekologiški ir natūralūs produktai, super maistu vadinami sveikuoliški produktai, pvz., chia sėklos, linų sėmenys, saulėgrąžų ar moliūgų sėklos. Sudėtyse taip pat neberasite riešutų ar riešutų pėdsakų, galinčių sukelti stiprias alergines reakcijas.

Siekdami gerinti maisto kokybę mokykloje, visą rugsėjį prašėme mokinių vertinti pietus kavinėje „Sigmutė“. Moksleiviai ir mokytojai pildė maitinimo apklausas už kiekvieną dieną, jose rinkosi patiekalą, kurį valgė, ir galėjo aprašyti, kas buvo skanu arba ką reikėtų tobulinti.

Galbūt turite pasiūlymų, kaip galėtume pagerinti maisto kokybę mokykloje? Arba girdėjote atsiliepimų iš vaikų namuose? Tėvelių komentarų laukiame apklausoje čia.

Jei turite daugiau klausimų maisto tiekėjui „Sigmutė“, kviečiame kreiptis el. p. [email protected].

    Add a header to begin generating the table of contents