fbpx

Atidarytas Kalėdinis Šiaurės licėjaus miestelis! Kviečiame gerumu dalintis su ukrainiečių Gravitas Schola

Šiemet kalėdiniai renginiai mokykloje skirti atjautos ir gerumo darbams: Vilniaus Šiaurės licėjuje tris dienas vyksta mugė, kurios metu surinktas lėšas bendruomenė skiria ukrainiečių mokyklai.
 
Prieš prasidedant mugei, į mokyklą atvyko ir su mokiniais gyvai susipažino Šiaurės licėjaus kaimynystėje įsikūrusios ukrainiečių „Gravitas schola“ atstovė Laura. Ji plačiau papasakojo apie mokyklą ir kodėl vaikams reikalinga parama.
 
„Gravitas schola“ mokosi nuo karo Ukrainoje pabėgę vaikai. Iš viso 1-11 klasėse šiuo metu yra apie 450 vaikų. Kiekvienai klasei vyksta lietuvių kalbos pamokos, kurioms, pasak mokyklos atstovų, labai reikalingos lietuviškos grožinės literatūros knygos. Už mugėje surinktus pinigus jas vaikams ir dovanosime.
 
Gruodžio 14-16 dienomis į mokyklą ateinantys tėveliai skirtingais srautais stebi savo vaikų pasirodymus: improvizuotus šokio spektaklius, filmus ir dainas, o kiekvieną renginį atidaro ir bendruomenę sveikina pati sidabrinė Šiaurė.
 
Vakar vyko 0-1 kl. mugė, šiandien savo kepiniais ir darbeliais prekiaus 2-4 kl. mokiniai, o rytoj renginiai vyksta pagrindinei mokyklai, 5-9 klasėms.
    Add a header to begin generating the table of contents