fbpx

kviečiame susitikti

Susitikime papasakosime jums apie šiaurietiško ugdymo principus mūsų mokykloje

Vilniaus Šiaurės licėjus yra auganti mokykla – nuo rudens kviečiame prisijungti mokinius į 10 klasę ir planuojame plėstis iki 12 kl. 

Registracija
individualiam susitikimui

Užpildydama (-s)  pateiktą formą ir pateikdama (-s) savo asmens duomenis, sutinku, kad UAB Mokykla Šiaurės licėjus tvarkytų pateiktus asmens duomenis individualios konsultacijos apie mokyklą organizavimo tikslu. Žinau, kad sutikimas gali būti atšauktas Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

Ugdymo mokestis Vilniaus Šiaurės licėjuje

Į kainą įskaičiuotas visos dienos ugdymas. Mokestis mokamas 10 mėnesių per metus. Taip pat pradedant ugdymo procesą, mokamas vienkartinis įstojimo mokestis – 400 Eur. 

Ugdymo mokestis Šiaurės licėjaus darželyje

Vienkartinis stojamasis mokestis Vilniuje – 350 Eur. Ugdymo ir priežiūros mokestis 2022/2023 mokslo metais lankant visą dieną 5 d./savaitę, mėnesio kaina – 480 €.

Jei šeima pageidauja, kad vaikas darželį lankytų mažiau dienų per savaitę arba nepilną dieną, ugdymo ir priežiūros mokestis nesikeičia.

Jei Šiaurės licėjaus darželį lanko keli vienos šeimos vaikai, antro vaiko ugdymo ir priežiūros mokesčiui taikoma 10 % nuolaida pirmiems metams, netaikome stojimo mokesčio.

Ugdymo mokestis Kauno Šiaurės licėjuje

Į kainą įskaičiuotas visos dienos ugdymas. Mokestis mokamas 10 mėnesių per metus. Taip pat pradedant ugdymo procesą, mokamas vienkartinis įstojimo mokestis – 400 Eur.

    Add a header to begin generating the table of contents