fbpx

Šiaurės licėjuje diegiama patyčių prevencijos programa „Friends“

Bendradarbiaudami su „Vaikų linija“, mokykloje pradedame diegti patyčių ir žeminančio elgesio prevencijos programą „Friends“. 
 
Kokie veiksmai laukia?
  •  Norėdami įvertinti situaciją mokykloje, visą gruodžio mėnesį vykdome apklausas 3-5 kl. ir 6-9 kl. mokiniams bei mokyklos darbuotojams.
  •  Aptarę apklausų rezultatus, organizuosime mūsų mokyklai pritaikytus mokymus mokytojams, mokyklos darbuotojams ir tėvams.
  •  Pirmieji prevenciniai mokymai visiems mokyklos darbuotojams ir tėvams numatomi vasarį. Tuomet bus pristatyta „Friends“ programos metodinė medžiaga ir būdai, kaip geriausia reaguoti į ir stabdyti patyčias.
  • Apie tai, kaip geriausia šnekėti su žeminantį elgesį patiriančiu ar besityčiojančiu vaiku namuose, tėvelius kviesime kalbėtis jiems skirtuose seminaruose vasario mėnesį.
 
„Friends“ – viena geriausiai žinomų patyčių prevencijos programų Skandinavijos šalyse. Jos tikslas – suteikti įgūdžių ir priemonių mažinti patyčių ir kitokio žeminančio elgesio apraiškas ugdymo įstaigoje. Programa bus diegiama remiantis geriausia Švedijos specialistų, dirbančių patyčių prevencijos srityje, patirtimi ir praktika.
 

Išgryninę Šiaurės licėjaus patyčių prevencijos, pozityvios emocinės aplinkos kūrimo tikslus ir uždavinius, su „Friends“ programa toliau planuojame dirbti iki 2025 m.

    Add a header to begin generating the table of contents