fbpx

Šiaurės licėjaus šeštadieninė mokyklėlė kviečia prisijungti ukrainiečių vaikus

Šiaurės licėjaus Šeštadieninė mokyklėlė Vilniuje priims mokytis dvidešimt 6-9 metų vaikų iš Ukrainos. Su vaikais dirbs ukrainiečių pradinių klasių mokytojos. Užsiėmimai bus vedami ukrainiečių, rusų ir anglų kalbomis.

Vilniaus Šeštadieninėje mokyklėlėje ukrainiečių veiklos prasidės balandžio 2 dieną. Veiklų tikslas – padėti vaikams atrasi mokymosi džiaugsmą ir motyvaciją kurti, sudaryti sąlygas turiningai praleisti laisvalaikį.

„Stengiamės užtikrinti ukrainiečių vaikams saugumą ir stabilumą – tai, ko jiems šiuo metu labiausiai reikia,“ – sako Šiaurės licėjaus neformaliojo ugdymo centro vadovė Jurgita Skominienė.

Šeštadieninės mokyklėlės metu vaikai su mokytojų ir savanorių priežiūra užsiima formaliojo ir neformaliojo ugdymo veiklomis. Vaikams vedamos smagiosios robotikos pamokos, mokomasi programavimo pagrindų, atliekami STEAM eksperimentai, vyksta socialinio–emocinio lavinimo žaidimai, įvairios meninės ir kūrybinės dirbtuvės.

Kauno Šeštadieninėje mokyklėlėje pirmieji užsiėmimai vaikams iš Ukrainos prasidėjo kovo 18 dieną ir toliau vyksta kiekvieną savaitgalį. Kaune ukrainiečių grupė jau užpildyta. Veiklų akimirkos vaizdo įraše čia.

Pirmosios nemokamos veiklos ukrainiečių vaikams Vilniaus Šeštadieninėje mokyklėlėje prasidės balandžio 2 dieną. Užsiėmimai bus organizuojami tik kontaktiniu būdu ir vyks kiekvieną šeštadienį 10-13 val. Juozapavičiaus g. 13-3, Vilniuje. Registracija 6-9 metų ukrainiečių vaikams į Vilniaus šeštadieninę mokyklėlę čia.

Daugiau informacijos el. p. [email protected].

 

    Add a header to begin generating the table of contents