fbpx

Šiaurės licėjaus 2023-2024 mokslo metų apžvalga

Prabėgę dar vieni mokslo metai, atnešė visiems įvairių patirčių, sėkmių ir iššūkių. Mokykloje mes ne tik mokomės, bet ir siekiame savo tikslų, kuriame santykius, išbandome savo jėgas įvairiose srityse išeidami iš komforto zonos. Dalinamės dalele įvykių, ką nuveikėme šiais mokslo metais:

Dėkingumo savaitė

Semdamiesi šiaurietiškos praktikos / patirties, mokslo metus pradėjome kiek kitaip – ne nuo pirmo vadovėlio puslapio, o nuo dėkingumo savaitės. Sugrįžus labai svarbu nuo pirmųjų dienų sustiprinti klasės bendruomenę, prisiminti bendrus susitarimus, įtraukti naujus moksleivius, tad daug bendravome, bendradarbiavome, žygiavome. 

Trys, 0-10 kl., pasirodymai didžiojoje scenoje

Šiaurės licėjus 2024-uosius metus pasitiko didžiojoje Šokio teatro scenoje – mokiniai atliko modernią, paauglišką tėvams vaikystę primenančio muzikinio spektaklio „Geltonų plytų kelias“ versiją. Tą dieną įvyko net try skirtingi, 0-10 kl. mokinių, pasirodymai.

5-toji vaikų fenomenų konferencija LITEXPO

enktojoje konferencijoje apžiūrėjome 36 stendus, kuriuose išvydome 0-10 klasių tirtus fenomenus. Šį kartą prie renginio prisijungė ir vieną tirtą fenomeną pristatė Šiaurės licėjaus darželis.

5-10 kl. naktis mokykloje

Virš 100 5-10 kl. mokinių miegojo mokykloje. Čia, klasių atstovų tarybos sugalvotose veiklose, mokiniai dalyvavo: orientacinėse, paskaitose su įdomiais pranešėjais, sporto varžybose, meninėje veikloje ir pačių surengtoje diskotekoje.

Šiaurės licėjus tapo Erasmus+ akredituota mokykla

Erasmus projekte Šiaurės licėjus dalyvauja jau 5-rius metus. Iš kiekvienos kelionės dalyviai pasisemdavo įvairių metodikų, kurias vėliau pritaikydavo ugdyme su mokiniais. Šį kartą džiaugiamės dar vienu įgyvendintu projektu – Šiaurės licėjus tapo Erasmus+ akredituota mokykla.

Šiauriečių laimėjimai

Džiaugiamės ir didžiuojamės Šiaurės moksleivių tiek olimpiadiniais, akademiniais pasiekimais, tiek asmeniniais užklasiniais laimėjimais. Šiai metais sveikinome matematikos, istorijos ir gamtos olimpiadininkus, hakatono laimėtojus, karate, baleto, padelio, krepšinio, dailiojo čiuožimo čempionus. 

Pirmoji Šiaurės licėjaus finansinio raštingumo konferencija

Šiais metais įvyko pirmoji Šiaurės licėjaus Finansinio raštingumo konferencija, kur buvo 6 pranešimai finansinio raštingumo tema, 10 mokytojų iš visos Lietuvos, virš 80 dalyvaujančių moksleivių. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis finansinio raštingumo ugdymu ir pasidalinti veiklomis su kitų mokyklų mokiniais, mokytis vieni iš kitų.

9-10 kl. projektinių darbų konferencija

Mūsų gimnazistai kasmet renkasi vieną ilgalaikės apimties projektinę veiklą, kurios įgyvendinimo procesas užtrunka visus mokslo metus. Gegužės 29 d. kvietėme į 9-10 kl. projektinių darbų konferenciją Nacionalinėje dailės galerijos Auditorijoje.

Dviračių savaitė

Šiaurės licėjuje vyko dviračių savaitė. Džiaugiamės, kad mokyklos dviračių aikštelė tą savaitę buvo beveik pilnai užpildyta. Visą savaitę mokiniai turėjo galimybę susipažinti su profesionaliais dviratininkais, išbandyti dviratį treniruoklį, kliūtis, sužinoti apie saugumą. O nuo rudens startuos Šiaurės licėjaus dviračių klasė.

 

6-10 kl. mokinių debatai Londone

Įvyko pirmieji mokinių debatai Londone. Į juos keliavo motyvuoti aštuoni, 6-10 kl., mokiniai ir lydintys asmenys: 5-8 kl. ugdymo vadovas Mantas Cegelskas ir anglų kalbos mokytoja, užsienio kalbų departamento vadovė Jūratė Kazilionytė-Mackonienė. Spalio mėnesį šiauriečiai lauks mokinių iš Londono.

 

Šiaurės licėjus – privati mokykla Vilniuje, kviečia prisijungti 0-11 kl. mokinius. Susitikti ir iš arčiau susipažinti su Šiaurės licėjumi galite registruodamiesi individualiam susitikimui čia.

    Add a header to begin generating the table of contents