fbpx

Šeštadieniais mokytis kviečiame ne tik vaikus, bet ir tėvelius

Jau 3 metai, kaip veikia šeštadieninė Šiaurės licėjaus mokyklėlė, kurioje 4-7 metų vaikai prasmingai leidžia šeštadienius. Šiais metais siūlome užsiėmimus ne tik vaikams, bet ir tėveliams.

Šiaurės licėjaus socialinė pedagogė Renata Petrėnaitė kviečia į nemokamas, įtraukiančias paskaitas, kurių metu bus aptariamos šios temos: vaiko adaptacijos klausimai; šeimos susitarimai; emocinis sveikatos gerinimas; elgesys ir tarpasmeniniai santykiai; leidimai ir ribos.

Jau įvyko dvi paskaitos, o trečioji vyks gruodžio 9 d.:

  1. Pirmojo susitikimo tema – „Susitarimai”. Kaip susitarti veiksmingai, kad tiktų ir vaikui ir tėvams? Svarbu laikytis susitarimų, jog vaikui netektų nusivilti suaugusiais. Skaitykite daugiau čia
  2. Antrojo susitikimo tema – „5 meilės kalbos“. Užsiėmimo metu aptarė, kokios yra 5 meilės kalbos, kaip svarbu matyti, pažinti vaiką, mylėti jį jo meilės kalba. Čia tėvai sužinojo, kad dažniausiai vyrauja 2-3 meilės kalbos, o kitomis kalbomis galima maloniai nustebinti, papildyti vaiko kasdienybę, nes jos yra vaikui mažiau reikšmingos. Taip pat aptarė ir pasekmes. Pavyzdžiui, leisdami daug laiko kartu su vaiku, pastebėkite, ar vaikas nepradeda stigti savarankiškumo, gebėjimo planuotis savo laiką, turėti savo veiklas, pomėgius. Gali vaikas jausti stiprų sąryšį su šeimos gyvenimu, jaustis neatsiejamas, neidentifikuoti savęs, kaip atskiro AŠ. Gali jaustis nesaugus išėjęs iš namų aplinkos, būnant su kitais, sunkiau tvarkytis su iššūkiais, priimti naujas situacijas, turėti draugų, išlaikyti draugystę. Svarbu žiūrėti į visumą. Sveiki santykiai šeimoje – laimingas vaikas.
  3. Trečiojo susitikimo tema bus „Ribos ir kaltės jausmas“.

Visus norinčius tėčius ir mamas kviečiame į trečiąjį susitikimą, kuris vyks gruodžio 9 d., 10.00-11.00 val., Šiaurės licėjuje (112 kab.) ir pasikalbėti apie rūpimus klausimus.

Kilus klausimams, rašykite el. p. [email protected] arba skambinkite tel. nr. +370 66162104.

    Add a header to begin generating the table of contents