fbpx

Prisijunkite į STEP tėvų, turinčių 6-12 metų vaikus, grupę

Šiaurės licėjaus socialinė pedagogė ir STEP lektorė Renata Petrėnaitė kviečia tėvelius lankyti terapinį poveikį turinčias STEP tėvų grupes, investuoti į ryšį su vaiku, labiau suprasti savo, vaiko, emocijas, reakcijas, vaiko poreikius, elgesio tikslus, išmokti teisingai taikyti pozityvius bendravimo metodus ir džiaugtis stipresniu ryšiu su savo vaiku, stipresniu sutarimu šeimoje.

Tėveliai mažoje grupėje galės pajusti vienybę, palaikymą, padrąsinimą, jaustis, kad jie yra ne vieni su situacijomis, kurios iškyla auginant vaikus, ir kaip jose išbūti, elgtis ir išlaikyti tvirtą, pagarbų, pozityvų santykį.   

Daugiau informacijos apie STEP programą: Apie STEP | STEP (stepgrupes.lt) 

STEP tėvų, auginančių 6-12 metų vaikus, grupė

Šeštadieniais, 10-12 val., 9 susitikimai gyvai po 2 val., Mokykloje Šiaurės licėjuje, A. Juozapavičiaus g. 13, 102 kabinete.

* Yra galimybė keisti susitikimų datą iš šeštadienio į ketvirtadienį 18-20 val.., pageidaujant daugumai. 

+1 asmeninė konsultacija nemokamai. 

Kaina – 225 eurai, į kainą įeina tėvų knyga, papildoma daloma medžiaga, autorinių teisių, organizacijos mokestis. Galima mokėti dalimis. 

Tėvų susitikimo dalys:
  • darbas su Tėvų knyga, naujo skyriaus aptarimas / analizė;
  • praktinės užduotys, įtvirtinančios naują skyrių;
  • namų darbai ir jų aptarimas. 

Svarbu žinoti, jog  tėvų grupė startuoja susirinkus bent 6 tėveliams, max. 10. Svarbu išlankyti visus 9 susitikimus. Esant svarbioms priežastims, būtina informuoti apie nedalyvavimą. Praleidus 3 užsiėmimus iš eilės, tėveliai kviečiami dalyvauti kitoje STEP tėvų grupėje.  

Šiuo metu yra  2 (3) mamos, kurios laukia dar bent 4 tėvelių ir grupė galėtų pradėti. 

Registracija: el. p. [email protected] [email protected] arba tel. +37062063264; +37063840661  

Šia žinia pasidalinti galite ir su kitais – kolegomis, giminėmis, kam gali būti aktualu, ši grupė atvira visiems Vilniaus miesto tėveliams. 

    Add a header to begin generating the table of contents