fbpx

Nauji Šiaurės licėjaus komandos nariai

Nuo vasario 26 d. prie Šiaurės licėjaus komandos prisijungė du nariai: šnekamosios anglų kalbos mokytojas Andreas Yianni ir pagrindinės mokyklos psichologė, Vaiko gerovės komandos narė Sigita Papickienė

Andreas Yianni

Andreas yra gimęs ir augęs mišrioje šeimoje, tėtis graikas, mama lietuvė. Meilė anglų kalbai gimė dar mokantis mokykloje. Platus ir įvairių kultūrų turintis Andreas draugų ratas, tik pastiprino meilę šiai užsienio kalbai. Kai reikėjo apsispręsti, ką studijuoti, Andreas, net nedvejodamas, pasirinko anglų kalbą.

Vilniaus verslo kolegijoje, 3 kurse, studijuoja anglų kalbą taptautinei komunikacijai, nė akimirkos nesuabebjojo savo pasirinkimu.

Andreas kasdien tobulina savo įgūdžius. Mokyti vaikus jam nėra naujiena, du metus šeštadieniais mokė vaikus Language Coaching mokyklėlėje, mokiniai pasiekė gerų rezultatų: džiaugėsi  matydamas, kaip tobulėja vaikų tarimas, kaip plečiasi jų žodynas, o svarbiausia – greitai randa su jais bendrą kalbą. 

Andreas labai džiaugiasi, kad Šiaurės licėjuje turės galimybę mokyti vaikus šnekamosios anglų kalbos. O patirties bus gera semtis ir kartu tobulėti su puikiu mokytojų kolektyvu.

Sigita Papickienė

Sigita, išvertus iš vokiečių kalbos, reiškia pergalė ir taika. To visą gyvenimą ir siekė – padėti vaikams, suaugusiems ir bendrai šeimoms išlaikyti taikius bei supratingus tarpusavio santykius. 

Pirmasias psichologijos studijas baigė Vokietijoje, o grįžusi į Lietuvą toliau tęsė studijas ir gilinosi į psichoterapiją. Pastaruosius 5 metus intensyviai dirbo su paaugliais, o tai ypatingas amžius, reikalaujantis ypatingos kantrybės ir supratingumo. 

Kuo Sigita labai džiausiasi, tai savo begaline kantrybe, kuri šiame darbe yra svarbiausias įrankis. Su šeimomis ir vaikais nuo 2 metukų psichologiniais klausimais dirba jau seniai – 16 metų. 

Psichologė labai domisi kvantine fizika, cheminiais ir fizikiniais procesais, vykstančiais žmogaus kūne, savarankiškai studijuoja medicinos mokslus.

Sigita taip pat yra labai kūrybinga ir visada pilna idėjų. Mėgsta keliauti ir leisti laiką su šeima. Rašo knygas, laisvalaikiu organizuoju šventes, renginius.

Sigita Šiaurės licėjuje padės paaugliams stiprinti emocinį intelektą, pažinti ir suvokti savo vidinį pasaulį, mokys jį keisti bei kontroliuoti.

    Add a header to begin generating the table of contents