fbpx

Nauja sveikatos specialistė Ieva

Sveikatos specialistę Karolinę Čiapienę išleidome auginti, jau visai netrukus į pasaulį ateinančio, vaikelio. Džiaugiamės šiuo gražiu jos etapu ir linkime Karolinai kuo didžiausios sveikatos ir stiprybės! 

Karolinos darbus perima nauja sveikatos specialistė Ieva ČerniauskaitėDžiaugiamės ir sveikiname Ievą prisijungus prie Šiaurės licėjaus bendruomenės!

Nuo šiol, su vaiko sveikata susijusius klausimus, galite rašyti el. p. [email protected] 

Ieva černiauskaitė

Savo sveikatos žinių kelionę pradėjau Vilniaus universitete, kuriame baigiau visuomenės sveikatos bakalauro studijas. 

Niekada nemaniau, jog darbas su vaikais gali būti toks nuotaikingas, pakilus, bei kartais keliantis iššūkius. Savo įgytas žinias gilinau ir pritaikiau dirbdama Vilniaus visuomenės sveikatos biure „Vilnius sveikiau“, kuriame ne tik išbandžiau savo jėgas dirbant ugdymo įstaigoje, bet ir tapau mobiliosios komandos koordinatore. Šioje pozicijoje proaktyviai dalyvauvau 50 Vilniaus miesto ugdymo įstaigų sveikatos stiprinimo ir ugdymo veiklose, konsultavau pedagogus ir mokinių tėvelius / globėjus sveikatos stiprinimo ir išsaugojimo klausimais.

Nors visuomenės sveikatos samprata yra labai plati, tačiau mano mėgstamiausia iš jų – pirmosios pagalbos mokymai tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Tikiu, kad su pozityviu požiūriu ir kantrybe galime įtikinti net ir užkietėjusį traškučių gerbėją pamilti vaisius ir daržoves. 

Mano tikslas Šiaurės licėjuje – kiekvieną pasitikti su šypsena, išmokyti svarbiausių pirmosios pagalbos pagrindų bei kartu išsiugdyti sveikatai palankius įpročius.

    Add a header to begin generating the table of contents