fbpx

Minime, švenčiame, džiaugiamės…

Šią savaitę Šiaurės licėjuje turėjome gražių iniciatyvų, švenčių ir minėjimų.

Iniciatyva „Gera daryti gera“

Šiaurės elnių klasės trečiokai visą bendruomenę kviečia prisidėti prie akcijos „Gera daryti gera“ ir padėti beglobiams, „Tautmilės“ prieglaudoje gyvenantiems, gyvūnams.

Vaikai išskyrė, ko labiausiai trūksta:

  • kokybiško sauso maisto ir konservų;
  • kraiko katėms;
  • palučių, pledų, laikraščių;
  • dezinfekcijos priemonių;
  • didelių narvų, pavadėlių, antkaklių;
  • vitaminų, mineralinių lazdelių.

Maistą ir kitas priemones galite aukoti iki vasario 28 d. Aukos dėžę rasite prie pagrindinio įėjimo.

Šiaurės elnių mokiniai tiki, kad bet kokia, net ir mažytė, parama gali pelengvinti ir prisidėti prie patogesnio ir kokybiškesnio beglobių gyvūnėlių gyvenimo.

Užgavėnės kitaip – Blyniadienis

Šiauriečiai kepė ir ragavo mielinius, lietinius, čirvinius, bulvinius, vaflinius blynus. Taip gardžiaudami, su geromis emocijomis, linksmais kostiumais, bandėme prisikviesti šilumą ir atsisveikinti su žiema.

6-tokai gamino geografinius blynus. Jie atspindi 3 skirtingas uolienų susidarymo aplinkas: nuosedinę, magminę ir metamorfinę.

Primename, kad Šiaurės licėjus remiasi tolerancijos kultūra – minėdami bet kokias šventes ar progas vengiame tautines mažumas žeidžiančių ar kaip nors kitaip išskiriančių apibūdinimų, esame pakantūs ir draugiški visų tautybių ir religijų atstovams. Todėl aplenkiame atgyvenusias Užgavėnių tradicijas ir pavasarį pasitinkame gaiviai bei džiaugsmingai!

Šiaurės licėjaus 5-8 kl. meninio skaitymo konkursas

Vasario 14 dieną kvietėme visus norinčius, 5-10 klasių mokinius, dalyvauti meninio skaitymo konkurse. Konkurso tikslas – ugdyti mąstančią ir iškalbingą individualybę.

Sveikiname laimėtojus:  5-6 kl. kategorijoje Urtę Šileikaitę, 7-8 kl. kategorijoje Aleks Ramonov, kurie atstovaus mokyklą Vilniaus mieste. Linkime kuo didžiausios sėkmės!

Visus kitus dalyvius sveikiname su žengtu drąsiu žingsniu ir džiaugiamės bei didžiuojamės, kad turime tokius skaitovus.

Vasario 16-tosios minėjimas

Vasario 15 d. mokykloje minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Tą dieną rinkomės kieme, kur giedojome himną ir sakėme sveikinimus tarmiškai: suvalkietiškai, aukštaitiškai, žemaitiškai ir dzūkiškai. Šią dieną pavertėme edukacine kelione po etnografinius regionus.

Taip pat šiandien:

  • penktokai keliavo pas pradinukus ir mokė, kaip pinti draugystės apyrankes iš trispalvės spalvos siūlų;
  • šeštokai ir trečiokai keliavo po įvairius miesto objektus, domėjosi istorinėmis vietomis.

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, džiaugiamės ir dėkojame, kad esame laisvi. Sveikiname visus su artėjančia Vasario 16-ąja.

    Add a header to begin generating the table of contents