fbpx

Kviečiame 5-6 kl. mamas ir tėčius dalyvauti diskusijoje „Lyties tapatybė: kaip kalbėti su vaikais?“

Ateinantį pirmadienį, lapkričio 28 d. 18 val., visas 5-6 klasių mokinių mamas ir tėčius kviečiame dalyvauti diskusijoje tema „Lyties tapatybė: kaip kalbėti su vaikais?“. Renginyje dalyvaus etikos mokytojas, filosofas Algirdas, pagrindinės mokyklos ugdymo vadovas Mantas, lytinio ugdymo edukatorė Karolina bei klasių kuratoriai Benas ir Dovydas.

„Brangūs Šiaurės licėjaus bendruomenės tėveliai!

Mūsų visuomenei sparčiai modernėjant ir mūsų visų aplinkoje ar šeimose atsirandant skirtingesnių, naujų tapatybių ir orientacijų žmonėms visiems aktualu suprasti, kas yra šioje situacijoje geri, pagarba grįsti elgesio standartai. Juk ne visuomet mums lengva suprasti ir priimti negirdėtus bei mūsų požiūriu labai keistus jaunesnių žmonių samprotavimus bei pasirinkimus.

Šalia to, demokratinėse Šiaurės pusrutulio šalyse – tad ir Lietuvoje – sparčiai plinta vad. naujoji lyčių, lyties orientacijos ir tapatybės etika. Kokiais principais ir vertybėmis jį grįsta? Kiek ir kaip ja vertėtų vadovautis, kaip ir kiek paisyti mūsų šeimų bei mokyklos gyvenimo kasdienybėje?

Mes visi šiuo požiūriu esame naujokai mokiniai, kritiški tyrėjai, atradėjai – mūsų mokyklos bendruomenė dar tik pradeda svarstyti, kiek ir kokias šios naujosios etikos nuostatas priimti bei naudoti mūsų mokyklos gyvenime.

Dėl to mūsų mokyklos vadovų ir mokytojų komanda kviečia Jus – mūsų mokinių tėvelius – kartu diskutuoti ir aptarti mūsų mokyklos gyvenimo pavyzdžius, perspektyvas ir klausimus, susijusius su šiais vis labiau plintančiais pasikeitimais.” 

Etikos mokytojas Algis

 
 
 

Kada? 28 d.18 val. Šiaurės licėjaus Infocentre

Kurių klasių tėvams? 5-6 klasių mokinių mamoms ir tėčiams

    Add a header to begin generating the table of contents