fbpx

Kauno pradinukų muzikos terapijos mokytoja Edita

Mokytoja Edita prie Šiaurės licėjaus komandos prisijungė rugsėjo mėnesį ir Kauno pradinukams veda muzikos pamokas.

Tarptautinių konkursų laureatė Edita Jurgaitienė – dviejų vaikų Amelijos ir Ajaus mama, akordeonininkė, muzikos mokytoja ir terapeutė. Mokytoja yra apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais, o nuo 2018 metų – Lietuvos muzikos terapijos asociacijos narė.

„Muzika ir dainos lydi mane nuo pat vaikystės, todėl savo žiniomis ir įgūdžiais noriu pasidalinti su mokiniais. Muzika suteikia jėgų tikėti savimi ir siekti tikslų,“ – mintimis dalijasi Edita.

Muzikos terapijos užsiėmimai leidžia vaikams atsipalaiduoti, išlieti susikaupusias emocijas, išreikšti mintis, kalbėtis, bendrauti per muziką. Kiekvienas mes esame muzikali asmenybė, tik ne visada mes tai žinome, todėl mano užsiėmimuose vaikai galės naudoti įvairiausius instrumentus, atitinkančius vaiko emocinę būseną, jais groti, išreikšti save.

Edita su pradinukais pamokų metu improvizuoja, kuria, dainuoja, šoka ir juda pagal muziką, padedančią siekti teigiamų psichosocialinių, emocinių, kognityvinių tikslų ir pokyčių.

    Add a header to begin generating the table of contents