fbpx

Žingsniuojame už Šiaurės licėjų

Rugsėjo 16 d. prasidėjo judumo iššūkis. Nacionalinis judumo iššūkis – iniciatyva, kuri kviečia du mėnesius automobilius iškeisti į žingsnius ir taip prisidėti prie aplinkai draugiškos Lietuvos kūrimo ir fizinės bei emocinės sveikatos gerinimo.

Visą Šiaurės licėjaus bendruomenę ir visus kitus, norinčius žygiuoti už mūsų mokyklą, kviečiame prisijungti ir kartu rinkti žingsnius.

Dalyvių laukia virtualūs iššūkio diplomai, o nugalėtojų – išskirtinė apdovanojimo ceremonija Prezidentūroje.

Kviečiame susipažinti su žygiuotojais lyderiais:

1

Žygiuotojų lyderė – 7-oko mama Jekaterina. Per mažiau nei savaitę laiko surinko 197 256 žingsnius.

Kaip pavyko surinkti tiek žingsnių?  Jekaterina yra sportininkė – veteranė. Neseniai grįžo iš 6 d. sporto stovyklos Judėjimo laisvė. Jekaterina yra šios stovyklos įkūrėja ir vadovė, todėl ne tik skatina kitus judėti (nes stovyklos idėja ir šūkis yra išlikti judriems kuo ilgiau, o tam reikia pastovaus judėjimo, nes mūsų sąnariai be judesio sustingsta), bet ir pati yra pavyzdys. Stovykloje per dieną tekdavo nubėgti nuo 15 km iki 30 km. O vakarais dar papildomai eidavo „parinkti“ žingsnių. Mūsų bendruomenės narės dar laukia 20 km ir 42 km bėgimai.

Sveikiname ir dėkojame, kad žygiuoja už Šiaurės licėjų!

2

Tautvydas – daugiausiai žingsnių įveikęs Šiaurės licėjaus mokytojas. Per šešias dienas surinko 104 220 žingsnių.

Kaip jam pavyko tiek nueiti? Po dienos darbe, Tautvydą pasitinka Šveicarų aviganis Haris, kuris niekaip neleidžia sėdėti ant sofos. Todėl kasdien eina trumpam, vakariniam, 5 km, pasivaikščiojimui. Kai prisijungė prie judumo iššūkio, pradėjo 10 km trumpus pasivaikščiojimus. 

Džiaugiamės, kad Tautvydas prisijungė prie iššūkio, šuo, tikriausiai, džiaugiasi dar labiau. 

3

Pirmokų mokytoja Vaida, tik prasidėjus iššūkiui, pirmąją dieną, įveikė daugiau nei 50 000 žingnių. Iš viso, per iššūkį, įveikė 99 623 žingsnius.

Kaip jai tai pavyko? Rugsėjo 16 d., Vaida, Kemerių nacionaliniame parke, Latvijoje, dalyvavo 27 km žygyje. Besidžiaugiant rudeninės saulės spinduliais, apžiūrėjo pelkę, pražygiavo Baltijos jūros paplūdimiu, kopomis bei pasigrožėjo ežerais.

Dėkojame ir linkime Vaidai ir toliau taip sėkmingai žygiuoti!

Dar galite ir jūs prisijungti prie judumo iššūkio:

1. Atsisiųskite į telefoną programėlę #walk15.

2. Spauskite nuorodą: Sustainable walking platform – #walk15

3. Įveskite pavadinimą „Mokykla Šiaurės licėjus“.

4. Ir kasdien žingsniuokite už Šiaurės licėjų!

Jeigu norite ir jūs pasidalinti savo žingsniavimo istorija, parašykite el. p. [email protected] 

    Add a header to begin generating the table of contents