fbpx

Japonų kalbos būrelis: dar galite registruotis

Japonų kalbos būrelio metu mokomės rašyti, skaityti ir kalbėti japoniškai, taip pat plečiame savo akiratį, mokantis apie japonų kultūrą, dalinuosi savo patirtimi su vaikais, o jie dalinasi su manimi, ką patys žino apie šią nuostabią šalį, pavyzdžiui, mėgstamus pokemonus.

Užsiėmimo dalys: rašymas, skaitymas, kalbėjimas ir kultūra.

Nuo rugsėjo iki sausio išmokome:

  • Katano raštą, rašėme ir skaitėme žodžius katakanos simboliais, dainuodami katakanos dainą, rašydami ir perskaitydami savo parašytus žodžius.
  • Kalbėjimo dalyje išmokome pasisveikinti, prisistatyti, padėkoti, paskaičiuoti iki 10, pasakyti kiek metų, savaites dienas, kūno dalis, šeimos narius, mėgstamą maistą, mandagumo frazes prieš ir po valgio. Mokėmės pasakyti ir užrašyti sveikinimus su Kalėdomis ir Naujaisiais metais.
  • O dabar kartu gaminsime Onigiri.

Nepraleiskite progos užsiregistruoti į būrelį, kuris vyksta antradieniais 16.15-17.00 val., 3-6 kl. mokiniams.

Apie mokytoją Ireną

Aš išvažiavau į Japoniją studijuoti, po to dirbau anglų kalbos mokytoja. Japonijoje gyvenau apie  10 metų. Man patiko saugumas, pagarba žmogui, subtilumas ir pagarba gamtai. Nuostabūs žmonės, kurie atrodo šalti ir santūrus, bet turi didelę širdį. Japonija sužavėjo gamta, savo kalnais, jūra, šventyklomis. Niekada nebuvo minties, kad man reikia atostogų, kai ten gyvenau, atrodo, tai buvo gyvenimo atostogos. Japonijoje, mažyčiame Kurobe miestelyje, gimė mano dukrytė, tai Japonija man – namai.

    Add a header to begin generating the table of contents