fbpx

Mokymosi aplinka „Eduten“: 3-7 kl. padeda gilinti matematikos žinias

Šiais mokslo metais, 3-7 kl. moksleiviai, pamokose pradeda naudoti suomių išbandytą ir Lietuvai pritaikytą šiuolaikinės skaitmeninės matematikos mokymo ir mokymosi aplinką Eduten.

Mokytojų kartu su mokslininkais parengta platforma turi daug žaidybinių elementų, už teisingus atsakymus vaikai renka trofėjus, atrakina vis naujus užduočių iššūkius, platforma padeda matuoti ir vaikams patiems įsivertinti savo gebėjimus.

Suomijoje naudojama jau 9 metus ir išversta į lietuvių kalbą Eduten Playground platforma taip pat padeda mokytojui pasiruošti matematikos pamokai, suteikia galimybes individualizuoti vertinimo skales konkrečiam mokiniui, sudaro galimybę apie vaiko sėkmes elektroniniu paštu informuoti tėvus.

Eduten Playground licencijas mokykla įgijo, dalyvaudama Vilniaus miesto savivaldybės ir „EDU Vilnius“ projekte „Skaitmeninė matematikos klasė: Eduten platfomos integravimas“.

Pradinėje mokykloje atsiradusi mobili kompiuterių klasė, padeda lengviau transportuoti kompiuterius į norimą klasę. Trečiokai išbandė, vaikams pritaikytus, kompiuterius sprendžiant Eduten platformoje esančias matematikos užduotis.

    Add a header to begin generating the table of contents