fbpx

Dviračių klasė Šiaurės licėjuje jau nuo rudens

Įvyko pirmasis susitikimas su Vilniaus miesto savivaldybės JUDU atstovais, kuriame tarėmės, kaip greičiau ir kokybiškiau įrengti dviračių klasę Šiaurės licėjuje. Jau kuris laikas matome tokį poreikį, nes mokykla yra miesto centre, atšilus orams, daugelis mokinių ir darbuotojų į mokyklą renkasi atvažiuoti dviračiu. Mokyklos bendruomenė irgi aktyviai sportuoja, daugelis šeimų be dviračio neįsivaizduoja savo savaitgalių.

Organizuosime ne tik paskaitas kiekvienai klasei apie saugų važiavimą dviračiu, bet kviesimės įkvepiančius trenerius, profesionalius sportininkus, kad uždegtų ir suburtų gražiai Šiaurės licėjaus dviratininkų komandai.

Tikime, kad toks laisvalaikio praleidimo būdas ypač tiks paaugliams, nes, kuo daugiau laiko ant dviračio – tuo mažiau laiko prie telefono ar kompiuterio ekranų. 

Kadangi dviračių sezonas Lietuvoje nėra itin ilgas, jau rudenį Šiaurės licėjuje duris atvers dviračių klasė, kur bus galima ne tik sportuoti minant dviračius treniruoklius, bet ir susitikti su bendraminčiais, organizuoti naujas išvykas ir maršrutus.

    Add a header to begin generating the table of contents