fbpx

Dar galite registruotis į baleto būrelį

Kiekvienas baleto užsiėmimas vaikams tampa magiška nuotykių ir šokio kelionė.

Balerinos jau pasiruošusios!

Kviečiame prisijungti į baleto studiją su mokytoja Dominyka Vosyliūte antradieniais arba ketvirtadieniais 17.30-18.30 val., Šiaurės licėjuje.

Baleto pamokose mokiniai mokysis klasikinio šokio pradmenų, stiprins kūną, lavins lankstumą, mokysis naujų šokių skirtų koncertams bei ugdys kūrybiškumą ir meilę šokiui. Dėstant baletą vaikams, visada pabrėžiu, jog svarbu yra nuoseklus darbas pamokose, kurių metu ugdome eleganciją, laikyseną, kūno plastiką, graciją bei muzikalumą. 

Apie mokytoją

Esu profesionali baleto artistė ir baleto mokytoja. Šokti pradėjau nuo pat mažens, iš pradžių meninė gimnastika, dailusis čiuožimas, pramoginiai šokiai, o tada atradau baletą, kuriame esu jau daugiau nei 15 metų. Įstojau į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą baleto skyrių ir baigus mokyklą gavau kvietimą dirbti Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame sėkmingai dirbau daugiau nei 5 metus. Taip pat, baigiau pradinio ugdymo pedagogikos specialybę, kuri man padeda dar labiau gilinti žinias, kaip tinkamai dirbti su skirtingais vaikais, įvairiose aplinkose. 

    Add a header to begin generating the table of contents