fbpx

Būgnų pamokos Šiaurės licėjuje

Esu Kęstutis Zubavičius, mušamųjų instrumentų mokytojas. Jau 5 metus dirbu būgnų mokytoju su įvairaus amžiaus mokiniais (nuo 5 metų amžiaus mokinukų iki pačių vyriausių). Ilgus metus studijuoju mušamųjų atlikimo meną. Baigiau Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, VDU Muzikos akademiją, kurioje studijavau Džiazo mušamųjų bakalauro specialybę, o magistrą – LMTA, Šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos srityje. 

Taip mušamaisiais instrumentais groju kiek daugiau nei 15 metų, per kuriuos dalyvaudamas įvairiuose renginiuose, koncertuose, festivaliuose ir muzikiniuose projektuose su Lietuvos pasaulio įžymybėmis sukaupiau nemažai sceninės patirties, o meilė šiam instrumentui kasdien vis stipresnė.

Dabar žiniomis ir meile muzikai dalinuosi su savo mokiniais! Pamokose kuriu linksmą, pozityvią ir draugišką atmosferą, skatinu mokinių pasitikėjimą savimi, kūrybiškumą ir savęs išraišką per muziką. 

Vedu tiek grupinius (iki 6 vaikų), tiek individualius užsiėmimus, kuriuose grojame elektroniniais mušamaisiais, tačiau mokiniai turi galimybę susipažinti ir su akustiniais būgnais. 

Pamokų metu mes grojame įvairaus stiliaus muziką, mokomės skirtingų ritmų ir būgnų notacijų, laviname ritmo pojūtį ir judesių koordinaciją. Taip pat remiantis moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad būgnai ne tik padeda žmogui fiziškai ir emociškai išsikrauti, bet ir gerina nuotaiką!

Norite pabandyti ir jūs? Labai kviečiu prisijungti!

    Add a header to begin generating the table of contents