fbpx

Auga ir tobulėja ne tik mokiniai, bet ir mūsų komandos nariai

Mokymasis vyksta visą gyvenimą. Ir mokosi ne tik mokiniai, bet ir mūsų komandos nariai.

Šiaurės licėjaus direktorės pavaduotoja ugdymui Kristinai Klingaitė-Šileikienė, matematikos mokytoja Neringa Jasiūnaitė ir pradinio ugdymo vadovė Kristina Zabielė, pirmąją pavasario dieną atsiėmė ISM Švietimo lyderystės magistro diplomus.

Džiaugiamės ir sveikiname komandos nares!

Neringa Jasiūnaitė ir Kristina Zabielė rašė bendra tema: „Naujų mokytojų pritraukimą lemiantys veiksniai“.

Mokytojų pritraukimo į mokyklas problema yra aktuali ir plačiai nagrinėjama. Šiaurietės darbe nagrinėjo 4 veiksnius, kurie daro įtaką pritraukiant naujus mokytojus:

  • politiniai-teisiniai,
  • ekonominiai,
  • socialiniai-demografiniai,
  • mokyklos lygmens veiksniai.

O gautas rezultatas parodė, kad labiausiai mokytojus pritrauktų į mokyklas konkurencingas atlyginimas, geresnės darbo sąlygos bei teigiamas visuomenės požiūris.

Neringa ir Kristina sako, jog džiaugiasi, kad Šiaurės licėjus šiuolaikiškai prisideda prie naujų mokytojų pritraukimo ir išlaikymo, pasiūlydami ne tik konkurencingą atlyginimą, bet ir patrauklias darbo sąlygas, palaikančią vadovų ir mokytojų komandą.

Kristina Klingaitė-Šileikienė rašė magistro darbą tema: „Suvokiamos vertės įtaka tėvų sprendimui rinktis privačią mokyklą“.

Kasmet steigiasi vis daugiau privačių mokyklų, kurios daugiausia koncentruojasi mūsų šalies sostinėje Vilniuje. Kristina siekė išsiaiškinti, pagal kuriuos suvokiamos vertės elementus tėvai renkasi mokyklą.

Šiaurės licėjaus direktorės pavaduotojos atliktas tyrimas parodė, kad priešmokyklinio amžiaus vaikus auginančių tėvų sprendimas rinktis privačią mokyklą įvyksta, kai klientas:

  • vykdydamas informacijos paiešką atsižvelgia į alternatyvius pasiūlymus; 
  • teikia pirmenybę konkrečiam prekės ženklui, kuris tenkina kliento suvokiamą vertę;
  • suteikia pasitenkinimą ir pasiūlo geriausią problemos sprendimo būdą;
  • kuo daugiau suvokiamos vertės komponentų susieja su mokykla, iš kurių pats svarbiausias – emocinis.

Džiaugiamės, kad Šiaurės licėjus kasmet auga, vis daugiau šeimų pasirenka tapti bendruomenės dalimi, o tai rodo, kad keliaujame teisinga linkme.

    Add a header to begin generating the table of contents