fbpx

5-11 kl. ugdymo vadovų komanda

Džiaugiamės, jog kasmet mokykla auga ir stiprėja. Kadangi esame viena didžiausių privačių mokyklų Vilniuje, norėdami užtikrinti visapusišką ugdymo kokybę, gerą mokinių emocinę savijautą, įsitraukimą, stiprią ir bendruomenišką mokytojų komandą, plečiame pagrindinės mokyklos vadovų komandą. 

Prie jums gerai jau žinomų ugdymo vadovų, Manto ir Kunigundos, prisijungia jau trečius metus Šiaurės licėjuje dirbanti matematikos mokytoja Neringa Jasiūnaitė. 

Mantas Cegelskas – ugdymo vadovas
Kunigunda Zubytė – ugdymo vadovė
Neringa Jasiūnaitė – ugdymo vadovė

Neringa jasiūnaitė

Vilniaus universitete įgijau matematikos bakalauro ir magistro laipsnius. Dirbu mokykloje jau 17 metų, todėl noras dalintis plačiau sukauptomis žiniomis ir patirtimi, paskatino mane stoti į ISM universitetą, kuriame pabaigiau „Švietimo lyderystės“ studijų programą ir įgijau verslo vadybos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Nuo pirmų darbo metų buvo įdomu kurti užduotis vaikams, todėl kartu su bendraautoriais esame išleidę keletą matematikos leidinių pradinukams, šiuo metu rašome 7 klasės matematikos vadovėlį.

Šiaurės licėjuje dirbu 3 metus ir džiaugiuosi čia sutikusi palaikančią vadovų komandą, kompetentingus kolegas ir žingeidžius mokinius. Mokykloje mielai dalinuosi gerąja patirtimi, rengiu tvarkaraštį, koordinuoju dalį konkursų ir olimpiadų.

3 ugdymo vadovai pagrindinėje mokykloje

Nuo kitų mokslo metų pagrindinėje mokykloje (5-11 kl.) dirbs 3 ugdymo vadovai. Išskyrę kiekvieno vadovo stipriąsias puses, pasiskirstėme, už kokias sritis bus atsakingi:

  • Kunigunda Zubytė – bus atsakinga už kokybišką ugdymo modelio įgyvendinimą, mokymo programų kūrimą ir jų laikymąsi, naujų mokytojų paiešką ir jų įvedimą, pamokų stebėjimą ir grįžtamojo ryšio teikimą mokytojams, departamentų kuravimą, gabių vaikų ugdymo modelio sukūrimą.
  • Neringa Jasiūnaitė – bus atsakinga už pamokos kokybės standarto sukūrimą ir įgyvendinimą, tvarkaraščių ir pavadavimų organizavimą, dienyno pildymo monitoringą, mokymus mokytojams, mokinių tarpinių patikrinimų, testavimų ir egzaminų organizavimą, vertinimo sistemos atnaujinimą ir raporto tėvams sukūrimą.
  • Mantas Cegelskas – bus atsakingas už tinkamą mokinių elgesį mokykloje, lankomumo priežiūrą, susitikimus su tėvais, bendradarbiavimą su VGK, kuratoriais, naujų mokinių priėmimą ir adaptaciją, mokinių savanorystę, tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų organizavimą.
    Add a header to begin generating the table of contents