TOBULĖKITE

TOBULĖKITE

ŠIAURIETIŠKO UGDYMO AKADEMIJA 

 

Šiuolaikiška tobulėjimo erdvė mokytojams ir tėvams, pasitelkiant geriausius šiaurietiško ugdymo modelius

„Šiaurietiško ugdymo akademija" dalinasi patirtimi, įžvalgomis, moksliniais tyrimais:

  • inovacijos ugdyme;
  • šiaurietiški ugdymo metodai;
  • XXI a. kompetencijos;
  • lyderystė;
  • vaiko individuali pažanga;
  • socialinių emocinių kompetencijų ir akademinių rezultatų dermė.

Mokymus veda „Šiaurės licėjaus“ mokytojai, šiaurietiško ugdymo ekspertai iš svečių šalių, psichologai, koučingo specialistai.

„Šiaurietiško ugdymo akademijos“ tikslas - ugdyti savimi pasitikinčias, profesionalias ir stiprias Lietuvos mokyklų bendruomenių asmenybes.

 

Interaktyvus skaitymas. Kaip padėti vaikams užauginti meilę knygoms?

Data tikslinama

Knygų darželio „Aukštyn kojom“ vadovė Živilė Drėgvaitė draugystę su edukacija pradėjo prieš dešimt metų, kai startavo su iniciatyva, kuri buvo skirta vaikams, mokytojams ir savo srities profesionalams parodyti, kokių profesijų įvairovė gali laukti uždarius mokyklos duris. 
„Mane nuolat žavėjo vaikai, kaip smalsios ir nuolat pasaulį tyrinėjančios asmenybės. Atradusi "Aukštyn kojom" filosofiją nenustoju žavėtis, kaip auga mažosios asmenybės. Dažnai iš suaugusiųjų išgirstame - „mano vaikas neskaito“, „kaip priversti jį skaityti?“. 
Knygų darželyje „Aukštyn kojom“ sakome, kad nereikia versti. Kuo mes galime jiems padėti, tai padėti sudominti auginant meilę knygoms. Viena iš svarbiausių skaitymo veiklų – interaktyvus skaitymas. Kaip tai vyksta? Skaitydami istorijas vaikai susipažįsta su jų herojais, iš jų semiasi idėjų, mokosi gyvenimiškų pamokų, vertybių ir susipažįsta su pasauliu. Visi ”Aukštyn kojom“ vaikai laukia laiko su knyga, nes auklėtojos kasdien renkasi vis kitą strategiją ir tam tikra prasme provokuoja vaikus, taip sukurdami terpę tyrinėjimui, aplinkos pažinimui bei skatindami beribį jų smalsumą. Kaip tai vyksta, kviečiu išgirsti ir pasikalbėti šioje paskaitoje.“

Lektorė: Živilė Drėgvaitė - darželių "Aukštyn kojom" vadovė, lektorė, profesinės savanorystės iniciatyvos „Kam to reikia?!“ direktorė

Paskaita skirta: Tėveliams, seneliams, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams

Internetinės paskaitos aplinka: Microsoft Teams (prisijungimo nuoroda pasidalinsime užsiregistravus)

Internetinės paskaitos kaina: 10 Eur

REGISTRACIJA

Dalyviams bus išduodamos pažymos

Kūrybiškas ugdymas(is) - kaip skatinti vaiko kūrybiškumą ugdymo įstaigoje ir namuose

Data tikslinama

Vaikų tobulėjimas bei mokymasis nesibaigia užvėrus darželio ar mokyklos duris. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog kūrybiškas vaikas pasiekia aukštesnių mokymosi rezultatų.

Kodėl? Kaip skatinti vaiko kūrybiškumą ugdymo įstaigoje ir namuose?  Kaip padėti vaikui greičiau įsisavinti žinias?  Kaip jį motyvuoti? Ir kaip tėvai galėtų prisidėti prie vaikų ugdymo, kad jis būtų kokybiškas bei įdomus? 
Lektorė: į šiuos ir kitus klausimus Jums atsakys, patars ir pateiks daug praktinių patarimų Šiaurės licėjaus pedagogė, ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytoja, „NeTingiuVeikti“ tinklapio kūrėja, nuostabios penkiametės Emilės mama Eglė Labukienė.

Paskaita skirta: Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, tėvams ir seneliams

Internetinės paskaitos aplinka: Microsoft Teams (prisijungimo nuoroda pasidalinsime užsiregistravus)

Internetinės paskaitos kaina: 10 Eur

REGISTRACIJA 

Dalyviams bus išduodamos pažymos