fbpx

skaitantis privatus Darželis

vaikai skaito

Šiaurės licėjaus darželis – privatus darželis vilniuje, kuriame AUGAME IKI MOKYKLOS

Darželyje kasryt sveikinamės su 1,5–2 metų vaikais. Nedidelėse grupėse visi mažieji pradeda skaityti, nes knygos ir jų herojai mus lydi skirtingose veiklose.

Esame įsikūrę trijuose padaliniuose: 
– A. Juozapavičiaus g. 13, Vilnius
– A. Mickevičiaus g. 17, Vilnius
– Gulbių g. 5, Vilnius

Vaikų pamėgta skandinaviška interaktyvaus skaitymo metodika ugdome meilę knygoms. Mažyliai lėtai tyrinėja pasirinktos knygos istoriją, įsijaučia į jos veikėjus, svarsto, kodėl vienaip ar kitaip pasisuko siužeto vingiai, ir lavina vaizduotę.

Darželinukai kiekvieną dieną leidžia lauke, todėl auga stiprūs, sveiki, smalsiai bei atsakingai pažįsta pasaulį, o svarbiausia — žaidžia su savo draugais.

Kviečiame augti kartu privačiame darželyje Vilniaus centre!

Apie darželį

Privatus darželis įsikūręs Vilniaus centre ir Žvėryne. Darželių patogi lokacija ir patalpos suplanuotos taip, kad vaikams būtų skirtos patogios erdvės žaidimui, miegui, aktyviai veiklai lauke. 

Šiaurės licėjaus daželyje ugdome 1,5-6 m. vaikus. Čia veikia priešmokyklinio ugdymo klasė.

Ugdymas vyksta pagal penkias kryptis:

 • Interaktyvus skaitymas
 • Patyriminis ugdymas
 • Demokratiniai principai
 • Lauko pedagogika
 • Kūrybiškumas
su pašvaiste

Šiaurės licėjaus darželis dar kitaip vadinamas knygų darželiu. Su vaikais kasdien daug skaitome, naudojant interaktyvaus skaitymo metodiką. Tai yra Skandinavijoje pasiteisinęs būdas, kai perskaičius knygą, 30 min skiriama knygos analizei, tam, kad vaikai suprastų, ką skaitėme, įvardintų, kokie personažai dalyvavo, ką jie veikė, kokius jausmus jautė, ką naujo sužinojome, supratome, atradome su kiekviena knyga.

Per savaitę pagal interaktyvaus skaitymo metodiką išanalizuojame po vieną knygą. Tai reiškia, kad ir mūsų dienos eigą, rutiną, tematiką, nusako ta knyga, kurią ryte skaitome.

Šiaurės licėjaus darželį pabaigę vaikai skaito, o išskirtinė interaktyvaus skaitymo metodika vysto:

 • sklandesnę kalbą;
 • vaiko žodyną;
 • empatiškumą;
 • kūrybiškumą;
 • vaizduotę.

Dalinamės akimirkomis iš viešnagės Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekoje:

Namai

Trys Šiaurės licėjaus darželių padaliniai įsikūrę Vilniuje. Vilniuje į darželius kviečiame dviejų aukštų namuose Žvėryne, Gulbių g. 5, A. Mickevičiaus g. 17, ir Šiaurės licėjaus pastate, Juozapavičiaus g. 13. Visų trijų darželių uždaruose kiemuose yra daug erdvės įvairiems žaidimams ir tyrinėjimams

Šiaurės licėjaus darželių patalpose įrengtos klasės, atskiri vaikų valgomieji bei drabužinės. Darželių aplinka emociškai ir fiziškai saugi ir atitinka visus ikimokyklinio ugdymo įstaigai keliamus reikalavimus.

Darželio mokytojai

Šiaurės licėjaus darželio mokytojai, visų pirma, pažįsta kiekvieną vaiką ir girdi tėvus. Komandos nariai ne tik sukuria ryšį su vaiku, bet ir turi pašaukimą, yra profesionalūs ir siekia nuolat tobulėti.

Šeima, nutarusi leisti vaiką į darželį, visų pirma susipažįsta su pedagogais ir aptaria sklandžios vaiko adaptacijos darželyje planą. Interaktyviuose užsiėmimuose su vaikais dalyvauja ir darželio logopedė, kurios tikslas – aiški, gramatiškai taisyklinga vaikų kalba ir turtingas žodynas.

Sveikata

Kodėl Šiaurės licėjaus darželiuose čiaudulį girdime rečiau?

1. Darželių klasės yra nedidelės, jas sudaro 10-15 vaikų.

2. Didelį dėmesį skiriame asmeninei higienai ir švarai darželyje.

3. Mūsų darželį lankyti gali tik sveiki vaikai – blogai besijaučiantys arba kitų vaikų sveikatai pavojų keliantys vaikai į darželį sugrįžta tik pilnai pasveikę. Sveikatos politiką su kiekviena šeima visada aptariame prieš pasirašydami Vaiko priežiūros ir ugdymo sutartį. Jei vaikas serga daugiau nei 10 dienų – taikomos nuolaidos ugdymo mokesčiui.

4. Skatiname fizinį vaikų aktyvumą –  judrūs žaidimai darželio kieme, žygiai į parką ir sportiniai užsiėmimai.

5. Aiškinamės, kas yra sveikas ir naudingas maistas.

Piniginė

Vilnius

Vienkartinis stojamasis mokestis Vilniuje – 350 Eur. Ugdymo ir priežiūros mokestis 2023/2024 mokslo metais lankant visą dieną 5 d./savaitę, mėnesio kaina – 560 Eur (be savivaldybės kompensacijos).

Jei šeima pageidauja, kad vaikas darželį lankytų mažiau dienų per savaitę arba nepilną dieną, ugdymo ir priežiūros mokestis nesikeičia.

Kontaktai

Šiaurės licėjaus darželio padaliniai:

 • Centro padalinys Juozapavičiaus g. 13, Vilnius.
 • Žvėryno padalinys Mickevičiaus g. 17, Vilnius.
 • Gulbių padalinys Gulbių g. 5, Vilnius.

Skambinkite mums telefonu 8 699 47438 arba rašykite el. paštu [email protected] – susitarsime, kada galėtume susitikti.

Per pirmąjį susitikimą galėsite apžiūrėti darželį, daugiau sužinoti apie ugdymo programą ir pagrindinius darbo principus. Žinoma, lauksime daugybės jūsų klausimų ir patys juos užduosime, kad išsiaiškintume jūsų šeimos poreikius.

Jei turėsime laisvą vietą jūsų vaiko amžiaus klasėje, surengsime susitikimą su darželio klasės mokytojomis, pasirašysime Vaiko priežiūros ir ugdymo sutartį ir lauksime pirmosios jūsų dienos Šiaurės darželyje. Jei tuo metu jūsų vaiko priimti negalėsime, aptarsime galimybes prisijungti vėliau.

REGISTRACIJA

PAMATYKITE DARŽELĮ GYVAI

Užpildydama (-s) pateiktą formą ir pateikdama (-s) savo asmens duomenis, sutinku, kad UAB Mokykla Šiaurės licėjus tvarkytų pateiktus asmens duomenis individualios konsultacijos apie mokyklą organizavimo tikslu. Žinau, kad sutikimas gali būti atšauktas Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

  Add a header to begin generating the table of contents