fbpx

Žaidimų kūrimas

Kviečiame vaikus sužinoti iš ko susideda kompiuteriniai žaidimai ir jų kūrimo procesas. Atitinkamai pagal amžiaus grupę naudojami įrankiai leis vaikams patirti kūrybinį žaidimų kūrimo procesą ir sukurti savo žaidimus. Būrelio metu mokome vaikus „design thinking“ mąstymo modelio ir skatiname komunikaciją bei kritinį mąstymą.
Šarūnas Mickus - mokytojas ieškantis ir randantis atsakymus į sudėtingiausius techninius klausimus. Šarūnas moko vaikus spręsti technines problemas ir veiklose įgytas žinias, bei įrankius naudoti kūrybiškai. Šviesos technologijų studijose išmoktos žinios leidžia vaikus supažindinti su realiomis ir pritaikomomis technologijomis kuriant.
Mokytojai Emai svarbiausias veiklų aspektas - kūrybinio mąstymo procesas ir jo lavinimas kuriant projektus ir naudojant įvairias priemones. Ši būrelių mokytoja turi patirties dirbant vaikų stovyklose vadove ir vedant edukacines savęs, bei savo emocijų pažinimo praktikas. Psichologijos studijose įgytos žinios padeda mokytojai kurti saugią aplinką vaikų kūrybai.
    Add a header to begin generating the table of contents