fbpx

Video komunikacija (nemokamas)

Ar žinote, kad pasaulyje daugiau nei 3 milijardai žmonių kiekvieną mėnesį žiūri video turinį socialinėje erdvėje?

Ar žinote, kad populiariausias Šiaurės licėjaus video TikTok peržiūrėtas daugiau nei 100.000 kartų? 

Video yra labiausiai įtraukiantis ir įtikimiausias turinys nei bet kuris kitas formatas, pavyzdžiui, nuotrauka ar tekstas. Šiandien kiekvienas, turintis išmanųjį telefoną gali nufilmuoti video. Tačiau kaip padaryti taip, kad iš tiesų papasakotum svarbią istoriją, pasidalintum įkvėpimu, ir įtrauktum žiūrovą bendrauti? 
Video marketingo būrelio metu  Neringa Čeponė mokins atskleisti kūrybiškumą, naudotis video montavimo programomis, analizuoti statistinius video duomenis, tobulinti komunikacijos įgūdžius. Mokinsimės laiku pastebėti ir kurti trendus soc. medijoje bei tiesiog gerai leisime laiką kurdami video turinį. 

Sukūrusi kelis tūkstančius video, Neringa padės pažvelgti į filmavimą ir montavimą, kaip profesionalią marketingo ir komunikacijos priemonę, o ugdomi įgūdžiai pravers ateityje dirbant ir kuriant komunikaciją bet kuriame versle ar mėgstamoje veikloje.

Būrelio vedėja Neringa Čeponė - per metus savo malonumui sukuria bent 500 video! Ji yra marketingo ir komunikacijos profesionalė, turinti daugiau nei 15 metų patirties. Taip pat garbinga Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus tarybos narė, sėkminga Tiktok'erė, dviejų sūnų mama. Būrelyje mokys mūsų vaikus kaip naudoti marketingo bei komunikacijos priemones taip, kad jos veiktų prasmingai, kūrybiškai ir padėtų mums visiems augti.
    Add a header to begin generating the table of contents