fbpx

Projektavimas ir gamyba

Iš kur atsiranda daiktai? Kaip atrodo kelias nuo naujo daikto idėjos iki realaus objekto? Kokios programos naudojamos perkelti idėją į stakles? Dalyviai per metus atsakys į šiuos klausimus bei susipažins ir naudos 3D spausdintuvus ir lazerio pjovimo stakles. Savo sukurtus ir apdirbtus projektus mokiniai galės parsinešti namo! Tai kūrybinė erdvė, kurioje mokiniai sieks identifikuoti savo ar bendruomenės poreikius kuriamiems objektams.
Šarūnas Mickus - mokytojas ieškantis ir randantis atsakymus į sudėtingiausius techninius klausimus. Šarūnas moko vaikus spręsti technines problemas ir veiklose įgytas žinias, bei įrankius naudoti kūrybiškai. Šviesos technologijų studijose išmoktos žinios leidžia vaikus supažindinti su realiomis ir pritaikomomis technologijomis kuriant.
Mokytoja Justina siekia, kad kiekvienas veiklos dalyvis rastų savo kūrybinę kryptį pasitelkdamas turimas ir pamokų metu įgytas žinias. Devynerius metus dirbdama technologijų ir robotikos mokytoja, Justina išmoko sudėtingus dalykus paaiškinti suprantamai net ir jauniausiems kūrėjams. Mokytojos patirtis dirbant tarptautinėse mokyklose suformavo modernius ugdymo įgūdžius, kurie padeda formuoti kritiškai mąstantį kūrėją, kuris žino kaip efektyviai spręsti kūrybinio proceso metu kylančius iššūkius.
    Add a header to begin generating the table of contents