fbpx

KARATE (Lūšis)

Tradicinio karate do klubas „Lūšis“ pradėjo 30-ius savo darbo metus. Tai vienas pirmųjų, senas tradicijas turintis, masiškiausias karate do klubas Lietuvoje. Per 29-ius savo intensyvios veiklos metus klubas „Lūšis“ išugdė daug aukšto sportinio meistriškumo sportininkų, kurie garsino Lietuvos vardą, skindami laurus Europos ir pasaulio čempionatuose, įvairiuose tarptautiniuose turnyruose.

Būrelio tikslas – susitelkimas į procesą, kasdienines pratybas, tobulinant savo kūną, ugdant charakterio savybes, valią, pagarbą, dvasios stiprybę, studijuojant kovos menų technikas. Mes nesureikšminame tarpinių tikslų (čempionų vardai ar medaliai) ir visuomet skatiname tapti geresniais patiems už save, o ne už kitus.

Klubo treneriai turi didelę patirtį dirbant su įvairaus amžiaus vaikais bei suaugusiais. Esame išdirbę mokymo metodikas, dažnai keliame savo kvalifikaciją pas geriausius Lietuvos ir užsienio specialistus.

Šiaurės licėjuje dirbame jau keletą metų ir džiaugiamės vaikučių pasiekimais bei gerais tėvelių atsiliepimais. Kviečiame visus vaikus į tradicinio karate do užsiėmimus.

 

 

Algirdas Albertavičius – Lietuvos tradicinio karate asociacijos licencijuotas treneris ir teisėjas

Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija, magistro laipsnis, kūno kultūros dėstytojas

„Karate kelias – tai saviugdos būdas, suteikiantis galimybę pažinti save iš naujo. Pagrindinis karate moto – šiandien būk geresnis negu vakar – mane pradėjo lydėti visur. Supratau, kad karate studijoms pradėti netrukdo nei amžius, nei fizinis ar psichinis pasirengimas, nei lytis, o svarbiausia -šis kelias neturi pabaigos.

Būrelio vedėjas – Algirdas Albertavičius, Lietuvos tradicinio karate asociacijos treneris ir teisėjas
    Add a header to begin generating the table of contents