fbpx

Fechtavimo būrelis

Pekino Olimpinių žaidynių vicečempionas, 3 kartus Pasaulio čempionas, 4 kartus Pasaulio taurės laimėtojas, 6 kartus Europos čempionas penkiakovininkas Edvinas Krungolcas  yra įkūręs fechtavimo klubą, kuriame treniruojasi suaugę bei vaikai, o Šiaurės licėjuje taip pat bus fechtavimosi būrelio mokiniams vadovas.

Fechtavimo būrelio tikslas – padėti mažiesiems auklėtiniams ugdyti drąsą, ryžtą, pasitikėjimą savimi ir kūrybiškumą, patiriant sportavimo džiaugsmą bei malonumą. Užsiėmimų metu ugdysime vaikų charakterį, stiprinsime fizinius gebėjimus bei discipliną. Pasak olimpinio vicečempiono „Geram muškietininkui nereikia ypatingų fizinių duomenų, geriam muškietininkui reikia ryžto, drąsos ir atkaklumo!”. Taigi, kviečiami visis ir visos, kas nori išmėginti save šiame sporte.

 „Sportas tapo mano gyvenimu nuo tada, kai man suėjo aštuoneri. Sportas mane augino, stiprino ir labai daug ko išmokė: kaip nepasiduoti sunkiu metu, nugalėti save, vertinti pergales ir pralaimėjimus, pasikliauti komanda, valdyti stresą, nepalūžti psichologiškai ir fiziškai, kiekvieną rytą matyti savo tikslą ir kelią link jo vėl ir vėl,“ – sako mokytojas Edvinas.

 Baigęs aktyvią atleto karjerą Edvinas beveik 10 metų dirbo olimpiečių asociacijoje, kur jo pagrindinis tikslas buvo skleisti sporto, kūno kultūros ir olimpines idėjas. Tuomet sportininkas aplankė daugybę darželių ir mokyklų visoje Lietuvoje, su mokiniais kalbėjo apie judėjimo svarbą ir naudą žmogui, sportavo ir džiaugėsi pasiekimais.
„Bendraudamas su jaunimu ir vaikais visada galvojau apie trenerio ar mokytojo karjerą, todėl šiais metais įgijau fizinio ir sveikatos ugdymo specializacijos bakalaurą Vytauto Didžiojo universitete,“ – sako atletas.
    Add a header to begin generating the table of contents