fbpx

Dailės terapija

Šiame būrelyje skirsime laiką savęs ir savo emocijų pažinimui. Kūryba – puikus būdas tyrinėti save, sensorinės patirtys gali veikti raminančiai, tai taip pat padeda emocijų savireguliacijai. Šis laikas skiriamas pabuvimui su savimi nesureikšminant galutinio kūrybinio rezultato, mažinant perfekcionizmą ir labiau susitelkiant į dabartį. 

Kartais suprasti ir įžodinti tai, ką jauti, būna sudėtinga, kūryba gali tapti puiki terpė saugioje erdvėje pažinti mintis bei emocijas, geriau suvokti savo tapatybę. 

Esu Austėja Lukminaitė, baigusi dailės terapijos magistro studijas Vilniaus universitete, taip pat turiu Vilniaus Dailės akademijos menų bakalaurą. Užsiimu kūrybine veikla (komiksų piešimas, iliustracijos, piešimas ant tekstilės ir kt.), dalyvauju švietimo ir psichinės sveikatos projektuose mokyklose, savanoriauju jaunimo vasaros stovyklose kaip vadovė, esu vedusi tapybos būrelį vaikams. Tikiu, kad kūrybinė veikla gali sukelti malonių emocijų ir atverti didesnes galimybes į geresnį savęs suvokimą.

    Add a header to begin generating the table of contents