fbpx

AIKIDO

Aikido – tai unikalus kovos menas bei filosofija, siekianti propaguojanti sveiką, taikų ir harmoningą gyvenimo būdą bei treniruotes.

Mūsų kredo: Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas per intensyvų Aikido judesių ir techninio arsenalo įsisavinimą puoselėjant geranorišką atmosferą ir pagarbą partneriui.

Aikido pamokų tikslai: Aikido kovos menas  skatina vaikų pasitikėjimą savo jėgomis, gerina bendrą organizmo būklę. Judesiai, naudojami atliekant  Aikido pratimus ir technikas, koreguoja laikyseną, stiprina raumenis ir didina sąnarių lankstumą. Užsiėmimuose ugdoma disciplina, susikaupimas bei pagarba mokytojui ir partneriams..

Aikido mokykla „Aidas“ – 15 metų veikianti organizacija, vienijanti įvairaus amžiaus vaikus, jaunimą ir suaugusius žmones.  Mokymų metodika bei atestacinė sistema patvirtinta bei pripažinta Pasaulinės Aikido būstinės Tokijuje, Japonijoje. Kasmet organizuojame sveikatingumo ir asmenybės tobulėjimo vasaros ir dienos stovyklas įvairiuose Lietuvos kampeliuose.

Mokytojų kvalifikacija patvirtinta Kūno Kultūros ir Sporto Departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Aikido užsiėmimuose gali dalyvauti ir berniukai ir mergaitės. Fizinio pasirengimo reikalavimų nėra. Apranga paprasta sportinė (ilgos patogios kelnės, maikutė).

    Add a header to begin generating the table of contents