fbpx

Valgiaraštis 2022-2023 m.m. Vilniaus mokiniams

Vilniaus Šiaurės licėjaus maisto tiekėjas, kavinė „Sigmutė“ naujiems mokslo metams atnaujino valgiaraštį. Jį rasite čia: atsisiųsti

Valgiaraštyje maistas nurodytas savaitėmis:

I savaitė: rugsėjo 5-9 d., rugsėjo 3-7 d.,  spalio 31-lapkričio 4 d.

II savaitė: rugsėjo 12-16 d., spalio 10-14 d.

III savaitė: rugsėjo 19-23 d., spalio 17-21 d.

IV savaitė: rugsėjo 26-30 d., spalio 24-28 d.

Kaina ir apmokėjimas

Pietūs kavinėje kainuos 4,50 Eur, pusryčiai ir pavakariai – po 1,50 Eur. Priešmokyklinukams, 0 kl. mokiniams, atsiskaitant už maistą nereikia su savimi turėti grynųjų pinigų ar kortelių – už maitinimą jie mokės pavedimu rugsėjo mėn. pabaigoje. Kavinės „Sigmutė“ darbuotojos sužymės, ką tą mėnesį valgė kiekvienas vaikas. Taip pat 0-2 kl. mokinių pietums automatiškai skiriama 1,7 Eur kompensacija.

Visi kiti mokiniai iki moksleivio pažymėjimų gavimo gali mokėti grynais pinigais, kortele arba galiojančiu Eurofondo laikroduku (moksleivio pažymėjimu, kuris galioja nuo praėjusių metų).

Naujus moksleivio pažymėjimus ketiname gaut per savaitę, atsiskaityti už maitinimą su naujais moksleivio pažymėjimais galėsime nuo rugsėjo mėn. vidurio.

Norime patikinti, kad valgiaraštyje nurodyti tik patiekalai iš šviežių produktų, kavinė „Sigmutė“ netiekia pusgaminių – valgis yra ruošiamas vietoje. Valgiaraščių meniu rengiamas pagal Sveikatos apsaugos ministerijos taisykles, atitinka vitaminų, daržovių ir maistingų medžiagų balansą, reikalingą vaikams.

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų maisto tiekėjui, kviečiame kreiptis el. p. [email protected].

Jei turite klausimų administracijai, susisiekime el. p. [email protected].

    Add a header to begin generating the table of contents