fbpx

Pirmadienį būtina ateiti su moksleivio pažymėjimu – rakinami įėjimo varteliai

Nuo pirmadienio, rugsėjo 26 dienos, įeiti į Vilniaus Šiaurės licėjų mokiniams bus galima tik su moksleivio pažymėjimais, o darbuotojams – su kortelėmis. Norint užtikrinti mokinių saugumą mokykloje, nuo šiol visada bus rakinami licėjaus įėjimo varteliai.

1. Ką daryti, jei turiu pažymėjimą, kuris neveikia kaip praėjimo raktas? 

Dar kartą patikrinti, ar jis tikrai neveikia. Jei taip, rytoj po pietų arba pavakarių (jeigu pažymėjimas naudojamas atsiskaitymams valgykloje) – palikti pažymėjimą administracijoje.

2. Ar vaikas galės patekti į mokyklą, jei neturi moksleivio pažymėjimo?

Ateinančią savaitę, rugsėjo 26-30 dienomis, apsauginis praleis vaikus, pamiršusius moksleivio pažymėjimus namuose. Tačiau ateityje labai prašome tėvelių priminti vaikams į mokyklą moksleivio pažymėjimą visada neštis kartu.

3. Ką daryti, jei su moksleivio pažymėjimu buvo išduota balta praėjimo kortelė?

Papildoma balta kortelė buvo išduota tiems vaikams, kurių senojo moksleivio pažymėjimo negalima suprogramuoti taip, kad jis veiktų kaip vartelių į mokyklą raktas. Vaikai praėjimui gali naudoti abi išduotas korteles arba užsisakyti  naują moksleivio pažymėjimą el. p. [email protected]

Dalis moksleivio pažymėjimų buvo užsakyti vėliau, jų laukiame kitą savaitę.

Jei turite daugiau klausimų dėl moksleivio pažymėjimų ar praėjimo per mokyklos vartelius, kviečiame kreiptis į administratorę Viktoriją el. p. [email protected] arba tel. +370 626 73254.

    Add a header to begin generating the table of contents