Test for naujiena

Naujiena
„Šiaurės licėjaus“ vasaros stovyklos Vilniuje
2018-04-11

Vaikų vasara turi būti ir smagi, ir turininga! Jeigu tikite, kad pažinimas gali būti smagus, o teorija iliustruojama realiais pavyzdžiais ir eksperimentais, jei norite, kad vaikas vasaros metu įgytų ne tik įspūdžių, bet ir įgūdžių, kviečiame į „Šiaurės licėjaus“ edukacinę patyrimų stovyklą Vilniuje! 

Birželį kviesime vaikus į judėjimo patirčių stovyklą. Joje ne tik susipažinsime su įvairiomis sporto šakomis, bet ir jas išbandysime: dukart per savaitę plaukiosime baseine, išmėginsime komandines ir individualias sporto šakas, susitiksime su profesionaliais sportininkais ir iš pirmų lūpų sužinosime, ką reiškia pasirinkti sportininko kelią. 

Liepą pasinersime į stebinantį gamtos mokslų pasaulį. Tyrimų ir atradimų stovykloje tyrinėsime gamtą, susipažinsime su biologijos, chemijos, fizikos reiškiniais. Mažųjų mokslininkų lauks eksperimentų laboratorija po atviru dangumi, išvykos į svarbiausias Lietuvos gamtos mokslų įmones, susitikimai su tikrais mokslininkais jų darbo vietoje.  

Rugpjūtį duris atvers kelionių laboratorija. Leisimės į žygius vandeniu, sausuma, bėgiais, keliausime dviratėmis transporto priemonėmis ir pėsčiomis! „Pakeliausime“ po pasaulio žemynus, susipažinsime su skautais, išmoksime išgyventi laukinėje gamtoje, statyti palapinę, kompasu nustatyti kryptį ir orientuotis žemėlapyje. Ir, žinoma, kaipgi be pavojų ir nuotykių! Jais iš pirmų lūpų pasidalins keliautojai, alpinistai ir ekspedicijų vadovai. 

Stovyklos vyks Vilniuje, Vytauto g. 1, „Šiaurės licėjaus“ pastate.

Praktinė informacija apie stovyklas. 

Turite klausimų? Laukiame jų e. paštu arba telefonu: Vilnius@siaureslicejus.lt arba tel. 8 626 73 254

Registracija į vasaros stovyklas Vilniuje.

Iki susitikimo!