Test for naujiena

Naujiena
„Šiaurės licėjaus“ vasaros stovyklos Kaune
2018-04-11

Norite atitraukti vaikus nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos? Pageidaujate organizuotos veiklos ir visaverčio vasaros poilsio savo vaikui? Ieškote ugdomosios stovyklos, kurioje siekiama atskleisti vaikų asmenines savybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių? Mes siūlome Jums išeitį ir kviečiame į „Šiaurės licėjaus“ edukacines patyrimų  stovyklas pačioje Kauno širdyje!

Birželis – pažintis su vaikų pamėgtais superherojais! Kiekviena stovyklos diena atneš naujo didvyrio istoriją, jam / jai pavestas misijas ir kylančius iššūkius, kuriuos teks įveikti visiems stovyklautojams. Dirbdami išvien, mėginsime įgyvendinti misijas, pasirinkti tinkamą taktiką, ieškosime įgyvendinimo galimybių ir sukursime savo strategiją. Tamsime viską galinčiais ir misijas vykdančiais superherojais, kuriems nebaisūs asmeniniai iššūkiai ar pavojai.   

Liepa – Gineso rekordų mėnuo! „Šiaurės licėjaus“ stovyklautojai tyrinės Lietuvos ir pasaulio rekordus, užfiksuotus Gineso rekordų knygoje. Ieškosime rekordo, kurį galime pagerinti! Visą liepos mėnesį kelsime sau iššūkius ir sieksime asmeninių bei komandinių rekordų, kuriuos fiksuosime „Šiaurės licėjaus“ rekordų knygoje. O gal pavyks ir Kauną nustebinti kokiu nors rekordu?!

Rugpjūtį kviečiame vaikus į žaidimų stovyklą. Šiandienos vaikai jau neįsivaizduoja savo gyvenimo be virtualaus pasaulio ir kompiuterinių žaidimų. Leiskimės į smagų nuotykį – palikime kompiuterius ir planšetes namuose, o mėgstamiausius kompiuterinius žaidimus perkelkime į realybę! Stovyklos metu mėgausimės žaidimų nuotykiais, ieškosime tinkamiausios strategijos, drebėsime iš baimės įveikdami kliūtis, o svarbiausia – patys kursime ir perkelsime žaidimus į realybę. 

Praktinė informacija apie stovyklas. 

Turite klausimų? Laukiame jų e. paštu arba telefonu: Kaunas@siaureslicejus.lt arba tel. 8 61362741.

Registracija į vasaros stovyklas Kaune.

Iki susitikimo!