Test for naujiena

Naujiena
Turininga vasara vaikams - teminės dienos stovyklos
2017-05-10

Kviečiame rinktis turiningas atostogas Jūsų vaikams! Dalyvaukite teminėse dienos stovyklose, kurių metu ne tik smagiai leisime laiką, bet ir tyrinėsime, atrasime daug naujos ir įdomios informacijos, mokysimės dirbti komandose, bendradarbiauti.

Birželio mėnesį skirsime fiziniam aktyvumui bei sveikai gyvensenai, teminėje stovykloje "Dalyvauk olimpinėse žaidynėse". Liepos mėnesį – jaunųjų tyrinėtojų stovykloje – smagiai laiką leisime susipažindami su spalvinga Lietuvos gamta, jos turimomis gėrybėmis, augalais, paukščiais ir gyvūnais. Rugpjūtį stovykloje "Žengiu per pasaulį drąsiai" „keliausime“ per Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Aziją, Antarktidą ir Afriką, Europą ir Lietuvą.

Stovyklų tikslas – smagios ir prasmingos atostogos 5-9 metų vaikams, kurių metu ugdymas tampa smagiu užsiėmimu, dienas leidžiame tyrinėdami, žaisdami, išbandydami naujas veiklas bei atrasdami ir išmokdami naują, įdomią informaciją. 

Užsiėmimų laikas – vaikai laukiami mokykloje nuo 7:30, o laiką su draugais leisti gali net iki 18:30. Jūsų patogumui, stovyklas galite rinktis po savaitę – lankyti vieną, dvi, tris savaites arba visą mėnesį. 

Maitinimas – maitinimas organizuojamas tris kartus dienoje.

Ką reikėtų turėti su savimi – patogią vidaus avalynę, atsarginius rūbus persirengimui, sportinę aprangą smagiam laikui lauke bei sportiniams užsiėmimams. Lankantiems stovyklą birželio mėnesį – maudymosi komplektą baseinui.

Vieno mėnesio stovyklos kaina – 500 Eur + maitinimas (6 Eur dienai). Į kainą įskaičiuotos visos mokymo priemonės, išvykos bei užsiėmimai. Lankant ne pilną mėnesį, kaina apskaičiuojama pagal lankomų dienų skaičių + maitinimas (6 Eur dienai).

Turite klausimų? Rašykite ar skambinkite tel. 8 626 73254, el. paštu info@siaureslicejus.lt

Birželio mėnesio dienos stovykla – „Dalyvauk olimpinėse žaidynėse“

Birželio mėnesį – olimpinių žaidinių stovykloje – smagiai leisime laiką ir daug judėsime susipažindami su skirtingomis sporto šakomis bei sveiku gyvenimo būdu, pavyzdį imdami iš olimpiečių.

 • Pažintis su olimpinėmis žaidynėmis prasidės nuo žaidynių istorijos bei įdomybių apie jas. Susipažinsime su sporto šakomis, kurios yra, buvo, ar bus įtrauktos į olimpines žaidynes. Išsiaiškinsime jauniausius ir vyriausius olimpiečius, ar kaip australų irkluotojas, sustojęs praleisti plaukiančių ančiukų, vis tiek laimėjo aukso medalį.
 • Antrą birželio savaitę pažintį su olimpinėmis žaidynėmis tęsime nagrinėdami sporto šakas, kuriose naudojamas kamuolys. Gilinsimės į šių sporto šakų olimpinius rekordus, žaidimo taisykles ir patys išmėginsime šias rungtis.
 • Trečią savaitę skirsime senosioms olimpinėms sporto šakoms bei sporto inventoriui. Užsiėmimų metu patys pasigaminsime reikiamą inventorių, kalbėsime apie jo priežiūrą bei asmeninę atsakomybę, taip pat mokysimės žaisti žolės riedulį bei badmintoną.
 • Ketvirtos savaitės metu nagrinėsime sporto šakas, kurioms itin svarbus taiklumas. Pažinsime įvairias šaudymo sporto šakas, disko sviedimo ypatumus.
 • Olimpines sporto šakas, kur svarbus lankstus žmogaus kūnas, nagrinėsime penktos birželio savaitės metu. Susipažinsime su įvairiais kovos menais. Išmėginsime lengvosios atletikos rungtis ir analizuosime kas vyksta mūsų kūne sportuojant.  

Viso birželio mėnesio stovyklos metu kiekvieną savaitę lankysimės Lietuvos vaikų ir jaunimo centro baseine bei parke, kur galėsime aktyviai sportuoti ir išmėginti naujai pažintas olimpines sporto šakas. 

Liepos mėnesio dienos stovykla – „Tyrinėk ir atrask“ 

Liepos mėnesį – jaunųjų tyrinėtojų stovykloje – smagiai laiką leisime susipažindami su spalvinga Lietuvos gamta, jos turimomis gėrybėmis, augalais, paukščiais ir gyvūnais. Mokysimės pažinti valgomus ir nevalgomus grybus bei uogas, medžių ir augalų pavadinimus, atrasti ir išgristi miško tankmėje pasislėpusį paukštelį ar gyvūnėlį. Greta įgytų žinių, tyrinėjimų, spalvingų darbelių, linksmų žaidimų ir atradimų, mes tapsime tikrais jaunaisiais gamtininkais, sugebančiais be vargo pasistatyti palapinę, perprasti žemėlapio gudrybes, orientuotis miške bei susirasti maisto. Taip pat, visi kartu mokysimės tausoti ir saugoti mus supančią gamtą bei vertinti jos teikiamas dovanas. Mokysimės auginti ir prižiūrėti augalus, stebėsime gamtos reiškinius ir tyrinėsime įvairius gamtoje vykstančius procesus.

 • Gamtos tyrinėjimą pradėsime nuo pažinties su medžiais ir augalais. Analizuosime, kokių rūšių medžiai ir augalai auga Lietuvoje, kokios yra jų dalys, kaip jie auga ir prisitaiko prie oro sąlygų bei kokią naudą jie suteikia mums. Taip pat, išsiaiškinsime, kokie augalai turi gydomųjų savybių, o kurių geriau neliesti. Norint geriau pažinti augalus ir medžius, atliksime daug eksperimentų ir įvairių tyrimų, patys auginsime savo augalus.
 • Antrą liepos savaitę pažintį tęsime geriau pažindami Lietuvoje augančius grybus ir uogas. Aiškinsimės kokie grybai ir uogos yra valgomi, o kurių geriau net neliesti, nes jie yra nuodingi. Mokysimės pažinti grybų ir uogų rūšis, jų sandarą. Norint įgytas žinias išmėginti praktiškai, kartu su vaikais virsime uogienę, kurią skanausime savaitės pabaigoje.
 • Trečią savaitę gilinsime savo žinias apie gyvūnus. Aiškinsimės kokių rūšių gyvūnų galime sutikti Lietuvoje, kuo jie minta, kaip prisitaiko prie klimato pokyčių bei kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti žvėreliams išgyventi žiemą. Analizuosime, kodėl vieni gyvūnai puikiai prisitaikė gyventi Lietuvoje, o kiti nyksta ir yra įtraukti į Raudonąją knygą.
 • Ketvirtos savaitės metu geriau susipažinsime su Lietuvos paukščiais. Analizuosime, kodėl vieni paukščiai lieka žiemoti Lietuvoje, o kiti išskrenda į šiltuosius kraštus. Susipažinsime su naminiais paukščiais bei jų teikiama nauda žmogui. Atliksime daug kūrybinių ir praktinių darbelių, kurie leis dar geriau pažinti paukštelius. Leisimės į išvyką į Ozo parkelį, kuriame turėsime unikalią galimybę pamatyti daugybę paukščių ir jų jauniklių iš arčiau.

Rugpjūčio mėnesio dienos stovykla – „Žengiu per pasaulį drąsiai“

Rugpjūčio mėnesį – žemynų ir Lietuvos pažinimo stovykloje  – „keliausime“ per Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Aziją, Antarktidą ir Afriką, Europą ir Lietuvą. Tapsime pasaulio tyrinėtojais ir susipažinsime su šių žemynų įdomiąja istorija bei plačiau analizuosime kultūrą, kalbėdami apie tradicinius papročius, mitybos ypatumus ir kitus kultūrinius aspektus. Sužinosime kokiomis geografinėmis ir gamtinėmis sąlygomis pasižymi skirtingi žemynai. Pažinimą tęsime analizuodami žemynams būdingą gyvūniją. Dirbdami komandose pritaikysime įgytas žinias kurdami minčių žemėlapius, diskutuodami kodėl verta apsilankyti šiose šalyse. Stovyklos veiklų metu vyksime į kelionių agentūras, įsijausime į keliautojo vaidmenį, sulauksime įdomių svečių, kurie papasakos apie savo keliones, patirtį bei daug laiko praleisime gamtoje.

 • Pirmąją stovyklos savaitę pradėsime nuo Šiaurės ir Pietų Amerikos.
 • Antrąją savaitę pažintį tęsime su Australija ir Azija.
 • Trečiąją savaitę išskirsime ryškius gamtinius, geografinius, kultūrinius kontrastus tarp Antarktidos ir Afrikos žemynų.
 • Ketvirtąją savaitę plačiau analizuosime žemyną kuriame gyvename – Europą.
 • Penktąją savaitę skirsime platesnei pažinčiai su Lietuva.