Test for naujiena

Naujiena
Turininga vasara vaikams - teminės dienos stovyklos
2017-05-10

Kviečiame rinktis turiningas atostogas Jūsų vaikams! Dalyvaukite teminėse dienos stovyklose, kurių metu ne tik smagiai leisime laiką, bet ir tyrinėsime, atrasime daug naujos ir įdomios informacijos, mokysimės dirbti komandose, bendradarbiauti.

Birželio mėnesį skirsime fiziniam aktyvumui bei sveikai gyvensenai, teminėje stovykloje "Dalyvauk olimpinėse žaidynėse". Liepos mėnesį – jaunųjų tyrinėtojų stovykloje – smagiai laiką leisime susipažindami su spalvinga Lietuvos gamta, jos turimomis gėrybėmis, augalais, paukščiais ir gyvūnais. Rugpjūtį stovykloje "Žengiu per pasaulį drąsiai" „keliausime“ per Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Aziją, Antarktidą ir Afriką, Europą ir Lietuvą.

Stovyklų tikslas – smagios ir prasmingos atostogos 5-9 metų vaikams, kurių metu ugdymas tampa smagiu užsiėmimu, dienas leidžiame tyrinėdami, žaisdami, išbandydami naujas veiklas bei atrasdami ir išmokdami naują, įdomią informaciją. 

Užsiėmimų laikas – vaikai laukiami mokykloje nuo 7:30, o laiką su draugais leisti gali net iki 18:30. Jūsų patogumui, stovyklas galite rinktis po savaitę – lankyti vieną, dvi, tris savaites arba visą mėnesį. 

Maitinimas – maitinimas organizuojamas tris kartus dienoje.

Ką reikėtų turėti su savimi – patogią vidaus avalynę, atsarginius rūbus persirengimui, sportinę aprangą smagiam laikui lauke bei sportiniams užsiėmimams. Lankantiems stovyklą birželio mėnesį – maudymosi komplektą baseinui.

Vienos savaitės stovyklos kaina – 170 Eur. Į kainą įskaičiuota: visos mokymo priemonės, išvykos, užsiėmimai bei maitinimas tris kartus per dieną.

Turite klausimų? Rašykite ar skambinkite tel. 8 626 73254, el. paštu info@siaureslicejus.lt

Liepos mėnesio dienos stovykla – „Tyrinėk ir atrask“ 

Liepos mėnesį mokysimės tyrinėti pasitelkę anglų kalbą, kurios mokysimės kartu su šauniaisiais anglų kalbos mokytojais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Sulauksime įvairių svečių, su kuriais taip apt bendrausime anglų kalba. Kartu su jais mokysimės paukščių, gyvūnų, medžių, krūmų ir kitų augalų pavadinimų, kalbėsimės apie skirtingose šalyse augančius augalus ir gyvenančius gyvūnus. Skaitytojų klube skaitysime anglų kalba parašytus tekstus ir atrasime naujų faktų apie mus supančią gamtą.

  • Gamtos tyrinėjimą pradėsime nuo pažinties su Lietuvos paukščiais. Analizuosime, kodėl vieni paukščiai lieka žiemoti Lietuvoje, o kiti išskrenda į šiltuosius kraštus. Susipažinsime su naminiais paukščiais bei jų teikiama nauda žmogui. Atliksime daug kūrybinių ir praktinių darbelių, kurie leis dar geriau pažinti paukštelius. Leisimės į išvyką į Ozo parkelį, kuriame turėsime unikalią galimybę pamatyti daugybę paukščių ir jų jauniklių iš arčiau.
  • Antrą liepos savaitę pažintį tęsime geriau pažindami Lietuvoje augančius grybus ir uogas. Aiškinsimės kokie grybai ir uogos yra valgomi, o kurių geriau net neliesti, nes jie yra nuodingi. Mokysimės pažinti grybų ir uogų rūšis, jų sandarą. Norint įgytas žinias išmėginti praktiškai, kartu su vaikais virsime uogienę, kurią skanausime savaitės pabaigoje.
  • Trečią savaitę gilinsime savo žinias apie gyvūnus. Aiškinsimės kokių rūšių gyvūnų galime sutikti Lietuvoje, kuo jie minta, kaip prisitaiko prie klimato pokyčių bei kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti žvėreliams išgyventi žiemą. Analizuosime, kodėl vieni gyvūnai puikiai prisitaikė gyventi Lietuvoje, o kiti nyksta ir yra įtraukti į Raudonąją knygą.
  • Ketvirtos savaitės metu geriau susipažinsime su medžiais ir augalais. Analizuosime, kokių rūšių medžiai ir augalai auga Lietuvoje, kokios yra jų dalys, kaip jie auga ir prisitaiko prie oro sąlygų bei kokią naudą jie suteikia mums. Taip pat, išsiaiškinsime, kokie augalai turi gydomųjų savybių, o kurių geriau neliesti. Norint geriau pažinti augalus ir medžius, atliksime daug eksperimentų ir įvairių tyrimų, patys auginsime savo augalus.

Stovyklos svečiai. Stovyklos metu susitiksime su Virtuvės mitų griovėjais, kurie mus išmokys, kaip galima skaniai ir sveikai pasigaminti užkandžius, kurie puikiai tiks stovyklaujant gamtoje. Stovykloje mus aplankys skautai, kurie praleisdami visą dieną  su mumis gamtoje, mokins pagrindinių stovyklavimo principų. Taip pat, saugaus elgesio su šunimis mus mokys Lietuvos kinologijos draugijos atstovai.

Stovyklos išvykos. Stovyklos metu lankysimės Valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje prie Aplinkos ministerijos, kurioje susipažinsime su  saugomais Lietuvos paukščiais bei daugiau sužinosime apie Lietuvos medžius. Leisimės į nuotaikingas ir kupinas gerų įspūdžių išvykas į Ozo ir Žvėryno parkelius bei Vingio parką. Taip pat, norėdami geriau

Rugpjūčio mėnesio dienos stovykla – „Žengiu per pasaulį drąsiai“

Rugpjūčio mėnesį – žemynų ir Lietuvos pažinimo stovykloje  – „keliausime“ per Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Aziją, Antarktidą ir Afriką, Europą ir Lietuvą. Tapsime pasaulio tyrinėtojais ir susipažinsime su šių žemynų įdomiąja istorija bei plačiau analizuosime kultūrą, kalbėdami apie tradicinius papročius, mitybos ypatumus ir kitus kultūrinius aspektus. Sužinosime kokiomis geografinėmis ir gamtinėmis sąlygomis pasižymi skirtingi žemynai. Pažinimą tęsime analizuodami žemynams būdingą gyvūniją. Dirbdami komandose pritaikysime įgytas žinias kurdami minčių žemėlapius, diskutuodami kodėl verta apsilankyti šiose šalyse. Stovyklos veiklų metu vyksime į kelionių agentūras, įsijausime į keliautojo vaidmenį, sulauksime įdomių svečių, kurie papasakos apie savo keliones, patirtį bei daug laiko praleisime gamtoje.

  • Pirmąją stovyklos savaitę pradėsime nuo Šiaurės ir Pietų Amerikos.
  • Antrąją savaitę pažintį tęsime su Australija ir Azija.
  • Trečiąją savaitę išskirsime ryškius gamtinius, geografinius, kultūrinius kontrastus tarp Antarktidos ir Afrikos žemynų.
  • Ketvirtąją savaitę plačiau analizuosime žemyną kuriame gyvename – Europą.
  • Penktąją savaitę skirsime platesnei pažinčiai su Lietuva.